Wpis z mikrobloga

Dwaj Zwierzynscy nie stawili się do WKU w Kwietniu Sebastian S i Mariusz B również na obowiązkowym przydzial militarny..drugi raz mają na Maj Gural ma papiery od psychiatry i L4 rzuca na.prochach..oficjalne.informacje można pisać i dzwonic do WKU Toruń (nie stąd wiem co i jak..choc "gwiazdojeby" a więc artylerię znam tam trochę nr do nich26 143 23 30 powiedzieć że są zdrowi że unikają to ma tam wpaść policja.i ich odstawić jest nowy obowiązek z 2022 w związku z zadyma na Ukrainie)...Jak mówiłem Gruchala tango dawn..sprawe ma w sierpniu..bo najpierw przekładali bo pani sędzina...a teraz chcą mu za całość #!$%@?...jak coś macie śląscy na Grodzisk... PS widze iż wszyscy zapomnieli jak Pezet plus z Baobabem na gościa co grał na.kontrabasie..jutro dam kto się tym zajmuje względnie po majowce..materialy przekazane.nie tylko na KP czy do odpowiednich instytucji kulturalnych...#danielmagical #gural
  • 21
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@gigachad_has_entered_the_chat: Dostawał ale ogólnie mieli to w dupie od kiedy znieśli pobór od 2022 od czasu NOWEJ USTAWY Z MARCA o Obronie Ojczyzny nikt się już nie #!$%@?..pewnie większość z was dostanie..pamiętajcie że jak siedzicie za granicą to musicie o tym WKU poinformować (albo zgłaszasz w gminie inaczej nie zdziw.sie jak będzie list za tobą )wiem ilu teraz na.poligonach siedzi itd itd..Dz ust 2022 póz 2305..trochę to #!$%@? no ale jednak
@heniu-jestem ja już dawno jestem po komisji wojskowej t. czarodziej trochę mnie to zastanawia że mieli w dupie bo znajomego bardzo szybko doprowadzili jak się nie zjawił a takiego tucznika z Torunia nie? obowiązkowej służby nie ma z tego co czytałem to roczniki dużo dużo młodsze 96/97 teraz mają WKU.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.