Wpis z mikrobloga

Miruny i Mirabelki zwracam się do zacnego grona z tagów #czytajzwykopem #czytanie #ksiazki #ebook #fantastyka #scifi za porada jednego z Was jakiś czas temu zacząłem czytać serie Expeditionary Force Alansona. weszło na tyle dobrze że tomy 10-15 dziwnie po angielsku, w zasadzie został mi już tylko własnie napoczety tom 15. i tu rodzi się problem a zarazem pytanie - Co dalej? Co polecacie do czytania? w zasadzie jakiś fajny #kryminalne albo #detektywistyczne też mogą być :) niech ktoś pomoże zapełnić pustkę czytelnicza która mi grozi :) dawno tyle nie czytałem i dawno tyle frajdy nie miałem :)
  • 11
Ja teraz sobie obejrzalem jeszcze raz altered carbon, i czytam ksiazke, jeden z niewielu wypadków kiedy serial jest lepszy, a pomiedzy to bym polecal Antologie Arcydziela Sci- fi zbior opowiadan z proszynskiego i ski
@czuczer: Tego zapomnialem dopisac, fakt im dalej w ksiazke to tym bardziej sie fabula rozjezdza ale pierwszych kilka odcinków pierwszego sezonu jest mega, na serio przeczytaj sobie pierwszy rozdzial i obejrzyj pierwszy odcinek.
Tak drugi sezon to kupa z deka, obejrzalem ale to juz nie to samo, takie na sile wciskane.