Wpis z mikrobloga

Miałem nie śmiać się w tym tygodniu z #konfederacja ,no ale sami się wystawiają na żarty @Latarenko: Przypomnę, dla porównania na konfederację zagłosowało 1,3 mln wyborców. Co oznacza, że praktycznie wszyscy ich wyborcy brandzlują się do jednego filmiku xD To wcale nie wygląda jak jakaś farma botów. Chyba, że założymy, że to armia nie pracujących uczniów i bezrobotnych, która cały czas siedzi i spamuje dla Korwina xD

#codziennykonfiarz #neuropa #konfederacja #bekazprawakow #wykopshitsays #bekazwykopkow #heheszki #humor #codziennykonfiarz #lolcontent #polityka
Jariii - Miałem nie śmiać się w tym tygodniu z #konfederacja ,no ale sami się wystawi...

źródło: KonfiarskieBoty

Pobierz
  • 9
@Jariii: pomyliłem się, chodziło poczywiście o sprzed 4 lat, czyli wtedy kiedy na Konfederację zagłosowało prawie 1.3 mln osób. To nie znaczy że dzisiaj mają takie same poparcie. Mniej wiecej tyle samo osób głosowało na PiS w 2001roku, a dzis już drugą kandencję niszczą Polskę.
  • 0
@true-true: PiS niszczy Polskę między innymi dzięki konfederacji. Pisałem o tym jeszcze przed 2015 roku jak to się skończy. No ale bieda i podatki to mala cena, żeby wprowadzić fiskalizm, katotaliban i żeby lewaków bolala dupa. Nie neguje tego, że w tym kraju jest tylu niedorozwojów. Raczej zwracam fakt na to, że filmik Mentzena ma wyświetlenia na poziomie trailerów Marvela czy Disneya. Chyba go pół świata subskrybuje ( ͡° ͜
@Jariii: nie wiem jak najmniejsza partia przyczynia się do niszczenia Polski, pozostaje to w sferze Twoich tajemnic, co do widowni, to Mentzen jest z całą pewnością najlepszym tiktokerem w polskiej polityce, więc może trendować.