Wpis z mikrobloga

@zbrodnia_i_kawa wczoraj byłem u trycholożki z moim potężnym Norwoodem na głowie, czekam w poczekalni wtem wchodzi on: piękny, wysoki, o nienagannej cerze i włosach oski i wbija się przede mnie w kolejce; tak mnie zmoggował że nie protestowałem. Kiedy wszedł, zacząłem się zastanawiać po co ktoś o takiej aparycji chodzi do trychologa, ale po chwili przypomniałem sobie że babeczka jest też wenerologiem, więc zapewnie oski w tym momencie pokazuje jej potężnego naganiacza
@zbrodnia_i_kawa: po prostu widzimy po zachowaniu, dosyć łatwo to wyczuć
chwalenie się furą, zegarkiem, osiągnięciami, umniejszanie innym, chwalenie się "podbojami", zawiść jeśli ktoś jest lepszy
@lexico: no wiec mi sie wydaje, ze wy nie widzicie takich typow, dlatego wykopowi faceci nie rozumieja fenomenu, z ktorym wiele kobiet sie musi mierzyć. to sa goscie typu swiat mnie nienawidzi, wszyscy przeciwko mnie, tylko ty mnie rozumiesz. Skryty narcyzm. Nic nie jest z mojej winy, to wszyscy inni sa winni mojej sytuacji i graja na wspolczucie.Ten typ, o ktorym pisalam, co dzialal na dwa fronty tez jej takie bzdury
no wiec mi sie wydaje, ze wy nie widzicie takich typow


@zbrodnia_i_kawa: widzimy i omijamy
opisujesz narcyza nieudacznika, a takich też omijamy

Ten typ, o ktorym pisalam, co dzialal na dwa fronty tez jej takie bzdury opowiadal, gral wrazliwego z depresja, oczywiscie zupelnym przypadkiem ona tez miala depresje.

Może i miał depresję, a ona potrzebowała jemu matkować.

No i najwyrazniej potrzebowal deoch dziurek do zapinania jako terapiii.

Tylko dwóch? Czy akurat
@zbrodnia_i_kawa: faceci nie okazują słabości, my na początku widzimy ich jako "słabych".
Staramy się im pomóc, ale gdy widzimy, że nic z tego nie wychodzi, a dalej narzekają bo ..., to odpuszczamy taką znajomość (facet nas nie "oczaruje"). I tu wchodzą kobiety, które chcą "naprawić" wrażliwego i skrzywdzonego faceta :)

Dlatego jeśli się nie ma radaru na wykrywanie felernych egzemplarzy, to się przyprowadza kandydata do ojca, żeby on go wyczuł. Wcześniej
tak powinno byc


@zbrodnia_i_kawa: powinno, ale teraz kobiety pytają się psiapsiółek, które mają siano zamiast mózgu, albo oglądają tiktoki z "prawdami" na temat związków

Duży odsetek dzieci poczętych poza małżeństwem, albo plaga rozwodów nie bierze się znikąd.
@lexico: psiapsiółki i nawet mama dawały mi najgorsze rady w życiu. Ograniczyłam kontakty. Mamy słowa i rady dokładnie sprawdzam. Niestety jest ciut odklejona xD
psiapsiółki i nawet mama dawały mi najgorsze rady w życiu


@siocham: ¯\(ツ)/¯
chcesz porady, idź do chłopa, ale później nie płacz, gdy powie coś przykrego

Niestety jest ciut odklejona

spory odsetek kobiet jest odklejonych i przez ostatnie 20 lat się znacząco zwiększa
@lexico: nie każdy chłop też da dobrą radę ale zdecydowanie większość ma bardziej realne spojrzenie niż typowe kobiety. W moim życiu głównie gnębiły, okłamywały i atakowały mnie kobiety, tak bez powodu. Mężczyźni też tacy bywają ale jakby w mniejszej ilości. Po latach iluzja opada na dno. Szkoda, że wraz z tą iluzją niemal wszyscy ludzie z otoczenia...
u głównie gnębiły, okłamywały i atakowały


@siocham: (,)
nie ważne kto, ale skala
otoczenie wysoce toksyczne

Szkoda, że wraz z tą iluzją niemal wszyscy ludzie z otoczenia...

zmień otoczenie dla swojego zdrowia psychicznego
i nieważne, że to rodzina

normalni ludzie nie gnębią, nie okłamują, nie atakują
@lexico: zmieniłam już kilka lat temu jak odważyłam się zobaczyć prawdę. Z wielkiej paczki znajomych nie mam kontaktu z nikim. Żałuję lat mojej naiwności. W głowie mi się nie mieściło, że istnieje coś takiego jak manipulowanie drugim człowiekiem. Nadal w głowie mi się nie mieści jak wielka jest to skala. Żal tych lat poświęconych na bycie błaznem zamiast na naukę języków czy innych umiejętności. Jak tak patrzę z perspektywy czasu, to