Wpis z mikrobloga

Witajcie Mircy, ale kicioch pyta. Jaki samochód lepiej wybrać, mam dwie oferty i nie dawajcie mi jakiś innych rozwiązań.
Mianowicie:
Opel Astra II 1998
Trzydrzwiowy Sedan
Benzyna 1.6
165 tys
Manualna
Stan dobry, zawsze serwisowany.
Z Polski, blachy teraźniejsze.
---------------------------------------------
Audi 80 b3 1984
Sedan pięciodrzwiowy
Benzyna 1.8
250 tys
Manualna
Silnik dobry.
Blacharsko ok.
Schodzi klar z dachu i maski.
Chłop da jeszcze felgi.
Z Niemiec, po blachach widać, że wziął przed UE (czerwone) z Polską.
-------------------------------------------
VW Polo 86c 1991
Hatchback
Benzyna + LPG 1045cm3
195 tys
Manualna
Wszystko sprawne, po przeglądzie do 04 następnego roku i OC do września. Na zloty i na weekendy używany, Zabezpieczone podwozie stan bardzo dobry, orginalne felgi, radio oraz komplet opon zimówek i orginalne dekle. Dwa klucze. Wszystko to orginał, jeszcze op daje karton części, z bólem serca oddaje. Auto dla niego członkiem rodziny. Butla do 2024. Z Niemiec, no bo jak, blachy teraźniejsze.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mi się przyda w dalszej wegetacji i dojeżdżaniu do kołchozu. Wszystkie auta do negocjacji z wyjątkiem polo, które jest poddane *małej. Wszystkie używane, dla mnie liczy się byle był samochód.
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #motoryzacja #samochody #jakzyc #sprzedamopla #sprzedamauto
  • 24
@1011: Bierz to co młodsze, czyli astrę bo roczniki to podałeś raczej kiedy auto miało premierę
Auto z lat 90 na daily to będzie już padaka strup, kruszący się i rozpadający. Astry szukaj jak najmłodszej klepali to od 98r do 2009r.
@1011: Mimo wszystko astra, mimo że 98r... najmłodsza z nich, blachy były w ocynku więc to tak nie gnije ale podłogę trzeba dobrze obejrzeć bo przy tym wieku może być już nie wesoło.
Poza tym nie ma co tych aut porównywać, w astrze masz nowsze technologie.
@1011: astra jako jedyna będzie się prowadziła jako tako, reszta to trupy niemiłosierne i bajki o wygodzie pochodzą od ludzi którzy oszukują samych siebie. Dodatkowo wszystko w każdym może się wszystko #!$%@?ć więc ważna jest dostępność części i tu astra też wygrywa. Chociaz moim zdaniem powinna kosztować max 2k xd
@1011: Na żywo będzie wyglądać inaczej i bez wiedzy kogoś o samochodach to możesz się na zardzewiałą minę wpakowac. Jak świeżo po przeglądzie to możliwe że właściciel dostał info że to ostatni przegląd jaki przeszła. Poka na pv.
@1011: polo to straszna szkoda byś bral.i zajechał jeżeli serio zadbany i tylko na zloty był używany. A tak to Astra, zarówno Astra jak i Audi jest przecież do.jezdzenia aż się rozleci. Tylko Astra jest nowocześniejsza i ma prawdopodobnie 500k przebiegu a nie milion jak audi. Możesz rzucić moneta bo to.kwestia szczęścia kiedy w nich padnie silnik