Wpis z mikrobloga

Doktor memcen codziennie po kilka razy spamuje tym samym o niskich i prostych podatkach. Zastanawiam się czy jest to ta technika "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.", czy jednak znów naczytał się jakichś mądrych w jego mniemaniu książek i stosuje techniki, które tam znalazł.

Na szczęście ja nie dam się nabrać ponieważ oglądałem kiedyś Hejt Park z jakimś doradcą podatkowym i mówił on, że nie da się obniżyc podatków

#mentzen #kofnederacja #bekazprawakow #bekazkonfederacji
#polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na szczęście ja nie dam się nabrać ponieważ oglądałem kiedyś Hejt Park z jakimś doradcą podatkowym i mówił on, że nie da się obniżyc podatków


@Neobychno: jedna z śmieszniejszych rzeczy to to, że nadal kuce jak mantra powtarzają p--------y o niskich podatkach wierząc w to, że jak k0nfa dojdzie do władzy to oni staną się bogaci z dnia na dzień pracując w januszexie xD
  • Odpowiedz
Zastanawiam się czy jest to ta technika "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.", czy jednak znów naczytał się jakichś mądrych w jego mniemaniu książek i stosuje techniki, które tam znalazł.


@Neobychno: Po prostu p------i głupoty przeznaczone dla najmłodszych wyborców oraz matołów.
  • Odpowiedz
jedna z śmieszniejszych rzeczy to to, że nadal kuce jak mantra powtarzają p--------y o niskich podatkach wierząc w to, że jak k0nfa dojdzie do władzy to oni staną się bogaci z dnia na dzień pracując w januszexie xD


@Kryspin013: To będzie piękny ból d--y, jeśli konfa wygra i to nagle januszex stanie się bogaty na podatkach, które zatrzyma dla siebie, a kuce znajdą się w gorszej niewoli, niż do tej
  • Odpowiedz