Wpis z mikrobloga

Postanowiłem się umówić na mesaż erotyczny w stylu gfe, żeby w ogóle zobaczyć kobiece ciało na żywo i poczuć jego dotyk, o seksie nawet nie myślałem bo to byłoby za dużo dla mnie. No i tyle z tego wyszło, że pojechałem do centrum miasta 25km, umówiony na 11:30, jest godzina 11:20 a ja czekam przy markecie gdzie dostałem "wstępne" namiary i dzwonie o podanie dokładnego adresu na co dostaje w telefonie pretensje, zachrypniętym głosem karyny, że ona jest zajęta, że musi się umyć, przygotować, wgl na #!$%@? jej truje dupe bo jej bliżej nieokreślona ilość czasu zejdzie i żebym zadzwonił jak będę na miejscu xD powiedziałem spokojnie, że umówieni byliśmy na 11:30 i na miejscu to ja już jestem ale dalej coś tam marudziła więc podziękowałem i rozłączyłem się, wracając do domu "z niczym". Ofc dostałem sms z informacją, że jestem wpisany na czarną liste za wystawienie jej XD
Ogłoszenie było z bdb opiniami, sprawdzałem w necie, robiłem risercz na stronkach. Cena też dość spora bo 500zł (liczyłem, że za takie pieniądze zaznam chociaż iluzji braku obrzydzenia i spędzę te pierwsze intymne doświadczenie w miłej atmosferze).

Także nie dość, że mimo robienia wszystkiego co tylko mogę, żeby się poprawić, wciąż nie jestem, nawet pół cala, bliżej znalezienia dziewczyny to za pieniądze też mi się nie udało XDD
Pewnie powiecie, że tak to jest i wiadomo, że one mają #!$%@? na klienta ale skoro tak, to nie mam czego tam szukać skoro de facto "gfe" to bujda na resorach, żeby wydoić więcej kasy za to samo #!$%@? traktowanie.

Oficjalnie uważam, ze ciąży na mnie klątwa goblinia. Nie można mieć aż takiego pecha w relacjach, ludzie jakoś sobie radzą.

#przegryw #samotnosc #divyzwykopem
  • 18
@MrSknerus: za taki brak szacunku, gdybyś wciąż poszedł, to ty byś został wyruchany i to bez seksu i za twoje pieniądze. Szanuj się. A teraz anegdota.

Kiedyś w Anglii ze znajomym Włochem pojechaliśmy do koleżanek z pracy. Kupiliśmy alko, ten coś bredził, że zaliczymy, po czym one napisały, że są zmęczone i jest późno. To on zaczął je błagać, nalegać i ogólnie się kundlił. We mnie coś strzeliło i zabrałem mu
świadczącej GFE


@accalaurentia: dużo dziewczyn pisze że oferuje gfe a tak naprawdę to z gfe nie ma nic wspólnego. Opiniami też bym się w 100% nie sugerował bo jeden koleś zostanie lepiej obsłużony (bo np. diva ma lepszy humor albo koleś się jej spodoba) a reszta niekoniecznie. Paradoksalnie najlepsze gfe dostałem od młodej laski 21 lat gdzie w opisie nic nie miała o tym, nic nawet nie wskazywało na to bo
@MrSknerus: Następnym razem weź rady szwagrów do serca i umawiaj się na bieżąco - jedź te 25km (o ile bliżej nie ma dziewczyn) i będąc już na miejscu dzwon i pytaj się czy możesz wpaść w tej chwili.
Nie umawiaj sie na godzinę.

Poza tym 500 zł to za dużo
@accalaurentia: czy są w ogóle kobiety "specjalizujące się" w osobach które jeszcze nie uprawiały seksu? Nie wiem, mają taki fetysz wprowadzania albo coś? Tak pół żartem pół serio z wykształceniem psychologicznym jak ktoś się boi kobiet / nie jest pewny siebie xd bo większość kobiet to chyba będzie odrażać bo to będzie dla nich aseksualne gdyż będą czuły się jak z dzieckiem tak?
@interpenetrate: Śmiem twierdzić, że jednak nikt nie specjalizuje się, stricte, we wprowadzaniu mężczyzn, do obcowania cielesnego, z kobietą.

Jeżeli mężczyzna ma obawy, zawsze można dokładnie omówić przed spotkaniem, co będzie mieć miejsce, aby ten niepokój zmniejszyć.

Trzeba wybrać się do empatycznej, wyrozumiałej, pogodnej kobiety, która dodatkowo nie będzie eskalować strachu, wprowadzając miłą i przyjazną atmosferę.

Mężczyzna musi się zrelaksować i uspokoić, a nie być w stanie fizjologicznym, jak gonione zwierzę.

Nie
Trzeba wybrać się do empatycznej, wyrozumiałej, pogodnej kobiety, która dodatkowo nie będzie eskalować strachu, wprowadzając miłą i przyjazną atmosferę


@accalaurentia:podejrzewam że może być ciężko taka znaleźć