Wpis z mikrobloga

Chłopa literalnie od lat (dwóch) zastanawia czemu nie widział tu nigdy najmniejszej wzmianki o tzw limbal rings
Chłop od kiedy zetknął z tym pojęciem ma kompleks gargantuiczny na tym punkcie (bo jak zapewne możecie się domyślić jest ich całkowicie pozbawion xd) ;/
No bo to ogólnie ważna składowa wyglądu oczu jest i dzięki niej spojrzenie wygląda dużo bardziej bystro/przytomnie/żywo/atrakcyjnie
I ze dwa lata temu właśnie jak najwięcej o tym rozkminiał to sobie myślał że jak już (kieeeeedyś ) zrobi całościowy #looksmaxing to se jebnie jakieś soczewki symulujęce ten efekt jako taką wisienkę na torcie xd


#przegryw #blackpill #uroda #oczy #limbalrings #limbalcel #kontrastcel #eyecel
Chodtok - Chłopa literalnie od lat (dwóch) zastanawia czemu nie widział tu nigdy najm...

źródło: IMG_20230426_135134

Pobierz
  • 27
  • 0
Cope

Scientists have discovered that this circle, called a limbal ring, fluctuates in visibility and that without realizing, we use its presence to judge how healthy, and therefore attractive, a person is.

In the first experiment, #!$%@? judged men and women with limbal rings as healthier — an effect that was stronger for female #!$%@? and male targets. When judging the images as a potential short-term mate, women found those with
Chodtok - Cope
 Scientists have discovered that this circle, called a limbal ring, fl...

źródło: IMG_20230426_141702

Pobierz
  • 0
To już takie szukanie sobie #!$%@? na siłę, że na przykład oczy są o jakiś milimetr rozstawione w tę czy w tamtą


No są istotniejsze czynniki i wiadomo że dobra struktura kostna to podstawa bez której wszystko inne można se w dupę włożyć
Ale ta sama osoba będzie wyglądać duuużo lepiej mając wyraźne mocno kontrastujące pierścienie niż będąc ich całkowie pozbawiona

@Durisil:
  • 0
No w obu tych rzeczach chodzi o kontrast
Ciemna oprawa oczu (tj gęste ciemne rzęsy) jest generalnie odbierana jako dużo bardziej atrakcyjna
Dlatego właśnie baby te rzęsy malują i próbują zagęścić różnymi bimatoprostami czy innymi doczepami
Podobnie jasne oczy z grubą ciemną kontrastującą obwódką będą wyglądać duuużo lepiej niż takie pozbawione granicy między tęczówką a białkiem zlewające się w jedną jasną nijaką mdłą plamę

@Dyskretnychlodwdrinkutopniejelod:
  • 0
szukanie sobie #!$%@? na siłę, że na przykład oczy są o jakiś milimetr rozstawione w tę czy w tamtą.


Lol xd
Dłuuuuugo nie mogłem pojąć co jest z moimi oczami nie tak i czemu wyglądam jak upośledzony
w końcu załapałem
Mam fhui za szeroko rozstawione oczy
Tzn to nie mój jedyny problem ani nawet najpoważniejszy
Ale no jest
Nawet pod zdjęciami anii taylor joy która jest ogólnie mocno atrakcyjna wykopki wstawiają
  • 1
typie ja literalnie mam autyzm na jakieś 95% xd
o a co do skincare to dobry przykład wsm
jakieś drobne wypryski zaskórniki blizny kaszka czy inne przebarwienia to też szczegół i też widać je tylko z bliska
co nie zmienia tego że idealnie gładka jednolita nieskazitelna zdrowa promienna cera będzie wyglądać duuuuużo lepiej niż taka pełna ww drobnych szczegółów
no i ofc ładna osoba (z dobrą strukturą kostną) będzie wyglądać ładnie nawet