Wpis z mikrobloga

Chłopa literalnie od lat (dwóch) zastanawia czemu nie widział tu nigdy najmniejszej wzmianki o tzw limbal rings
Chłop od kiedy zetknął z tym pojęciem ma kompleks gargantuiczny na tym punkcie (bo jak zapewne możecie się domyślić jest ich całkowicie pozbawion xd) ;/
No bo to ogólnie ważna składowa wyglądu oczu jest i dzięki niej spojrzenie wygląda dużo bardziej bystro/przytomnie/żywo/atrakcyjnie
I ze dwa lata temu właśnie jak najwięcej o tym rozkminiał to sobie myślał że jak już (kieeeeedyś ) zrobi całościowy #looksmaxing to se jebnie jakieś soczewki symulujęce ten efekt jako taką wisienkę na torcie xd


#przegryw #blackpill #uroda #oczy #limbalrings #limbalcel #kontrastcel #eyecel
Chodtok - Chłopa literalnie od lat (dwóch) zastanawia czemu nie widział tu nigdy najm...

źródło: IMG_20230426_135134

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Cope

Scientists have discovered that this circle, called a limbal ring, fluctuates in visibility and that without realizing, we use its presence to judge how healthy, and therefore attractive, a person is.

In the first experiment, participants judged men and women with limbal rings as healthier — an effect that was stronger for female participants and male targets. When judging the images as a potential short-term mate, women found those with
Chodtok - Cope
 Scientists have discovered that this circle, called a limbal ring, fl...

źródło: IMG_20230426_141702

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
To już takie szukanie sobie s----------a na siłę, że na przykład oczy są o jakiś milimetr rozstawione w tę czy w tamtą


No są istotniejsze czynniki i wiadomo że dobra struktura kostna to podstawa bez której wszystko inne można se w dupę włożyć
Ale ta sama osoba będzie wyglądać duuużo lepiej mając wyraźne mocno kontrastujące pierścienie niż będąc ich całkowie pozbawiona

@Durisil:
  • Odpowiedz
  • 0
No w obu tych rzeczach chodzi o kontrast
Ciemna oprawa oczu (tj gęste ciemne rzęsy) jest generalnie odbierana jako dużo bardziej atrakcyjna
Dlatego właśnie baby te rzęsy malują i próbują zagęścić różnymi bimatoprostami czy innymi doczepami
Podobnie jasne oczy z grubą ciemną kontrastującą obwódką będą wyglądać duuużo lepiej niż takie pozbawione granicy między tęczówką a białkiem zlewające się w jedną jasną nijaką mdłą plamę

@Dyskretnychlodwdrinkutopniejelod:
  • Odpowiedz
  • 0
szukanie sobie s----------a na siłę, że na przykład oczy są o jakiś milimetr rozstawione w tę czy w tamtą.


Lol xd
Dłuuuuugo nie mogłem pojąć co jest z moimi oczami nie tak i czemu wyglądam jak upośledzony
w końcu załapałem
Mam fhui za szeroko rozstawione oczy
  • Odpowiedz
  • 1
typie ja literalnie mam autyzm na jakieś 95% xd
o a co do skincare to dobry przykład wsm
jakieś drobne wypryski zaskórniki blizny kaszka czy inne przebarwienia to też szczegół i też widać je tylko z bliska
co nie zmienia tego że idealnie gładka jednolita nieskazitelna zdrowa promienna cera będzie wyglądać duuuuużo lepiej niż taka pełna ww drobnych szczegółów
no i ofc ładna osoba (z dobrą strukturą kostną) będzie wyglądać ładnie nawet pomimo np licznych pryszczy przebarwień czy braku rzęs i limbal rings
ale z idealną cerą i idealną oprawą oczu (i tęczówek) wyglądałaby co najmniej zauważalnie lepiej albo wręcz generowała efekt wow
  • Odpowiedz