Wpis z mikrobloga

Hejo. Pytanie odnosnie #pit #ksiegowosc.
Rozliczałam na stronie pitax ze względu na przywiązanie do tej strony i na końcu miałam odniesienie do subkonta, na które mam uiścić brakującą kwotę z tytułu niedopłaty. Opłata wykonana na początku kwietnia, jednak na stronie gov.pl widnieje adnotacja, że kwota pozostaje do zapłaty. Czy to się nie aktualizuje czy ta strona jest zryta?
#podatki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@zibizz1: na epit.podatki.gov.pl. Tam jest historia pitów, mam status 200 i zaznaczone, że kwota do zapłaty, mimo iż płaciłam na początku kwietnia.
  • Odpowiedz
epit.podatki.gov.


@jafik: Według mnie ta strona pokazuje tylko wartość z PIT. Tam wypełniasz ile zapłaciłaś w zaliczkach a ile w sumie powinno być za rok i masz wyświetlona kwote dopłąty lub zwrotu. Niezależnie czy wpłacisz czy nie lub czy dostaniesz już zwrot ta kwota się nie zmieni, bo taka wartość jest w PIT
  • Odpowiedz
  • 0
@zibizz1: tak tak, tylko na stronie jest jakaś adnotacja, że trzeba zaakceptować rozliczenie, a ja nic takiego nie widzę niestety i się zastanawiam czy to może świadczyć o tym, że nie rozliczono mi wpłaty.
Najwidoczniej póki co trzeba olać. Zapłacone jest :c
  • Odpowiedz
@jafik: Na jakiej stronie masz napisane "trzeba zaakacpetować rozliczenie"? Może chodzi o to że trzeba wysłać PIT bo narazie jest w wersji roboczej
  • Odpowiedz