Wpis z mikrobloga

@smutnylizak: ta scena to opcjonalny wybór bordziaku ale bo rozumiem że żeby poznać kontekst trzeba w to zagrać albo po prostu nie łykać prawackiej propagandy i nie trollować - nie wiem co jest trudniejsze
  • Odpowiedz
  • 3
@janushek: Opie jak w pierwszej grze gracze narzekali, że nie ma romansu to było że ''UUUUUU BO ONA JEST SILNĄ COBIETOM I MA MISJE TO NIE MOŻE BYĆ ROMANSU'' a tutaj #!$%@? taką opcję i to jeszcze z kobietą a z chłopem pewnie nie ma żeby się zrównoważyło bo chłopy są złe i niedobre
  • Odpowiedz
to jeszcze z kobietą

@smutnylizak: no i to na dodatek jeszcze z kobietą, z którą mają coś wspólnego! Jak oni śmieli napisać że ich własna wymyślona postać zechce pocałować podobnie napisaną postać tej samej płci?!?! #bekazlewactwa
  • Odpowiedz
@smutnylizak: ta scena to opcjonalny wybór bordziaku ale bo rozumiem że żeby poznać kontekst trzeba w to zagrać albo po prostu nie łykać prawackiej propagandy i nie trollować - nie wiem co jest trudniejsze


@janushek: przypomniało mi się jak jeden kuc się kiedyś zesrał, że crusader kings jest nierealistyczne bo UWAGA, można tam mieć homo małżeństwa XD

  • Odpowiedz
oni dali to tylko po to żeby się sojaki podnieciły jaka ta gra jest progressywna czyli żeby zarobili więcej kasy

@smutnylizak: XDDDD dobra, Ty jednak nie trollujesz, idę wyłączyć TV i włączyć myślenie, pa
  • Odpowiedz
@smutnylizak: Przecież to jest całkiem dobre posunięcie. W takie gierki grają głównie faceci, w przypadku gdyby grając Alloy byli zmuszeni do romansu z facetem, to pewnie średnio by im się to podobało.
  • Odpowiedz
chyba nie rozumiesz, że oni dali to tylko po to żeby się sojaki podnieciły jaka ta gra jest progressywna czyli żeby zarobili więcej kasy


@smutnylizak: Tak bo wcale to właśnie nie działa w drugą stronę, że to osoby takie jak ty, którym tego typu wątki w grze czy filmie przeszkadzają specjalnie nie będą kupować i bojkotować, a ludzie, którzy nie mają z tym problemów po prostu to oleją przy podejmowaniu
  • Odpowiedz
@smutnylizak: @janushek : A to nie jest czasem tak, że nie tylko Aloy i Sheyka są bi, ale postaci homo i trans jest sporo więcej i po prostu właśnie to zirytowało ludzi - że jest ich po prostu nadreprezentacja względem tego co występuje w realnym świecie?
  • Odpowiedz