Wpis z mikrobloga

Ostatnio rozważałem nad zakupem konsoli do gier, bo nie ukrywając kompa jak na dzisiejsze czasy mam dosyć słabego (gtx 1050 + Ryzen 5 1400). I jak patrzyłem nad kupnem/upgradem kompa pod gry to wyjdzie, że tańsza będzie konsola. No i tak rozważałem nad tym, bo ostatnio byłem u kumpla i jako, że on miał ps4, to spytałem się czy nie mógłbym przez chwilę przetestować jak to się tam gra. Na początku próbowałem coś grać na padzie, ale to była tragedia, więc po prostu podłączyłem myszkę i klawiaturę. Odpaliłem sobie fornite i byłem mocno zdziwiony, bo rozegrałem 3 rozgrywki i wszystkie wygrałem, co było dosyć zaskakujące, bo jak grywałem na kompie to 1 miejsce może raz na 40 rozgrywek udawało mi się zdobyć, a tutaj bez żadnego problemu 3 razy z rzędu. I to trochę mnie odpycha, bo jeżeli na tak niskim poziomie mam grać, to już chyba wolę wydać te kilka k więcej na kompa i grać na jakimś wyższym poziomie. Jeżeli ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda poziom innych gier multiplayer to posłucham, bo może miałem jakieś niezwykłe szczęście albo po prostu najzwyczajniej się trafili słabi przeciwni.
#playstation #ps4 #ps5 #xbox
  • 7