Wpis z mikrobloga

Od 10 lat albo i dłużej, każdego lata ojciec wspominał o wyciągnięciu z pod gratów poczciwej Jawy TS 350 i złożenia jej do kupy. Dzisiaj ten dzień nadszedł. Miło by było móc przejechać się motocyklem na którym byłem wożony za dzieciaka, mam nadzieję, że uda się ja przywrócić do żywych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motocykle
don_baltazar - Od 10 lat albo i dłużej, każdego lata ojciec wspominał o wyciągnięciu ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-04-25 o 14.27.03

Pobierz
  • 11
@amath: pamiętam za dzieciaka jak ojciec zaliczył szlif i mama chciała wymusić sprzedaż. ojciec dla picu umieścił ogłoszenie, ale zainteresowanych odprawiał z kwitkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@darkroad @pan-violaceus

jak będę miał fotki od ojca to na pewno wrzucę, chociaż wątpię, że przeznaczony budżet i efekt końcowy będzie wart własnego taga. jeśli rokowania będą dobre, to spróbuję wspomóc finansowo
@don_baltazar: podpowiedź ułatwiajaca pracę.
Po pierwsze za 18 tys zł możesz kupić nówkę sztukę z roku 2022.
Po drugie części do niej są dostępne u czechów ale też u kilku polskich importerów.
KUPUJ TYLKO ORYGINALNE CZĘŚCI JAWA. One i tak były #!$%@? jakości ale wszelkie zamienniki to nawet częściami nie można nazwać. Wybij sobie z głowy zakup na stronie gmoto.pl czy allegro bo tam mają gówno jakich mało.
znając go mogę obiecać, że raczej będzie w miarę po taniości robione ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@don_baltazar: tak już się napatrzyłem na takie ulepy robione na sztukę. Wyglądają tylko ładnie na zdjęciu a jak się przyjrzysz to nawet farbą srebrzanką gaźnik pomalowany. A potem na olx jak z fabryki/po generalnym remoncie/dla kolekcjonera.
Powodzenia.