Wpis z mikrobloga

jeżeli to nie ściema i naprawdę mv będzie w takich klimatach na łonie natury, to będzie to złoto, wreszcie ulga dla oczu, bo tak szczerze to żadnego mv aespy nie dałam rady obejrzeć do końca przez moją niechęć do cgi, oglądam jedynie stage/performance ver

jeszcze niech SM da dziewczynom pośpiewać zamiast marnować ładne głosy na jakieś robocie umcy umcy (skoro można zrobić taki masterpiece jak bridge w Savage, to czemu by nie zrobić całego kawałka w takim stylu)

#kpop #aespa #koreanka #karina #giselle #winter #ningning
Zoyav - jeżeli to nie ściema i naprawdę mv będzie w takich klimatach na łonie natury,...

źródło: temp_file.png5785561858052323619

Pobierz
  • 13
via Android
  • 0
@XKHYCCB2dX te w miejskich klimatach? tak, wyglądają obiecująco. czy to na łonie natury czy pomiędzy wieżowcami, będzie ok, oby bez tego cringe cgi xdd
via Android
  • 0
@XKHYCCB2dX SM się nawet nie chciało nakręcić mv w plenerze do feel my rhythm, co aż się prosiło, żeby nakręcić w jakimś ładnym ogrodzie na łonie natury, ale nie, green sceeen, sztuczne drzewka i jedziemy xD
@somv: To nie tylko jej debiut - przecież z sesji zdjęciowych promujących nowy album jedyne, co się ponownie wykorzystuje, to ubrania do występów w programach muzycznych. Tak jest przynajmniej z RV, nie wiem jak pozostali