Wpis z mikrobloga

@Anacron: A mozesz zapodac pinezke i ograniczenie jakie tam jest?

Na 3 pasach jedziesz skrajnym lewym 70?

I zeby byla jasnosc - nie popieram takich narwancow jak ten w czerwonym cooperze(?) Ale wez sie zmiluj. Jesli tam nie bylo ograniczenia do 70 to Twoje zachowanie tez do normalnych nie nalezy.

Po wyprzedzeniu dostawczaka trza bylo zjechac na srodkowy
Na 3 pasach jedziesz skrajnym lewym 70?


@gorzki99: przecież on tam cały czas wyprzedzał, kawałek przed nim samochody jechały niewiele szybciej. Jeśli z pretensjami to raczej do tych ścigantów ze środkowego, natomiast jełop z mini kwalifikuje się do dożywotniego bana na samodzielne prowadzenie jakichkolwiek pojazdów.
tam jest 70, to 10 w Szczecinie.


@Anacron: Jesli jest 70 to racja jest jaknajbardziej po Twojej stronie. (swoja droga jaki kretyn tam ustawil 70? :P)

Jestem przeczulony na "lewopasowe kolko rozancowe" po sytuacji gdzie wracalismy z delegaci w niemczech.
prawie 600 km po niemcowni lewym bez problemu. Chlopaki jechali 200+ i na prawy zjezdzali tylko na stacje zatankowac - sie okazalo ze przy takiej predkosci mondziak pil jak smok :P.
natomiast jełop z mini kwalifikuje się do dożywotniego bana na samodzielne prowadzenie jakichkolwiek pojazdów.


@majk_emigrant: DLaczego?

BO mrugal swiatlami? Fakt ze to oznaka debilizmu i tu nie ma co dyskutowac.

BO wyprzedzal po prawej? No raczej w tym wypadku przepisy zezwalaja.

Jedyne co zrobil to zlamal ograniczenie predkosci jesli tam faktycznie jest 70.

I pelna zgoda ze z zachowania wyika ze kretym ale jeszcze wiekszym kretynem jest ten co tam ustawil
@majk_emigrant: ok. Mowisz o koncowce nagrania. I znow powtrze - nie pochwalam.

Ale kretyn coopera zrobil to samo co ngrywajacy, nawet lepiej.

Nagrywajacy se jechal 70 skrajnym lewym (no i mial do tego prawo jesli tam jest ograniczenie) natomiast po tym jak cooper go wyprzedil przyspieszyl do 80+. Wtedy juz nie bylo ograniczenia ze nagle mogl przyspieszyc?

No i cooper "blokuje" przy 80 a nie 70.

Wiec szczerze powiedziawszy - koles
pojazd z tyłu na środkowym? Pomyśl trochę, to nie boli.


@Anacron: doprecyzuj. Bo jesli mowisz o dostawczaku ktorego wyprzedales przy przepisowej 70 to raczej nie przeszkadzal cooperowi.

Pomysl torche dlaczego grzecznie wyprzedzales jadac 70 a dopiero jak koles cie wkurzyl (wjechal na ambicje) to postanowiles przyspieszyc lamiac przepisy zeby go dogonic. I jak go dogoniles to z kolei on postanowil pokazac Twoje zachowanie (no ale juz ustailismy ze kretyn wiec czego
@Anacron: Nagrywający to typowy prowokator drogowy i król lewego pasa. Jeździ i nagrywa żeby mieć co na kanał wrzucić. Jakoś w momencie kiedy mini pojechało to mu nie przeszkadzało jechać ponad ograniczenie prędkości.
  • 0
@Zionyq: ucieczka przed kolizją baranku, po tym co widziałem w tylnym lusterku, zanim się filmik zaczyna, miałem przeczucie i nie chciałem zostać na pasie z drugim autem obok (wtedy jeszcze przede mną na sąsiednim), bo nie za bardzo byłoby gdzie uciekać. Widzisz dzieciaku, za kilka tygodni minie 30 lat od otrzymania prawa jazdy a od blisko 20 okrążam ziemie równikiem 2-3 razy co roku za kierownicą. I gdybym miał wszystkie wykroczenia