Wpis z mikrobloga

  • 0
@Ziutek_Grabaz A jakież to tereny zielone zastawiają? kilka metrów kwadratowych trwanika? @Ziutek_Grabaz

@CzystaOdra sam paczkomat w niczym, świetne rozwiązanie. Szkoda że kurierzy zastawiają ulice/chodniki/tereny zielone bo właściciel nie zadbał o to gdzie stoją jego paczkomaty i stoją wszędzie.


A jakież to tereny zielone zastawiają? kilka metrów kwadratowych trawnika?
@CzystaOdra: ale ja właśnie uwielbiam paczkomat, dosłownie zmienił moje życie na lepsze (ʘʘ) tak jak mirek wyżej napisał, po prostu czuje ze jest za dobrze i dowalą jakiś podatek, będą musieli podnieść ceny i przestanie być tak wesoło
@sirgorn: bzdury opowiadasz nawet jak by paczkomat był budynkiem a nie jest to podatek jest rzędu niecałe 30zł za rok za 1m2, żadne to koszty na pewno nie zrujnowały by Inpostu. Po za tym podatek od gruntu płaci ktoś kto im wynajmuje te grunty, więc i tak płacą.
@sberatel: tak jak napisałem w drugim komentarzu - ten podatek od gruntu to był taki taki przykład, może wymyślą podatek krajobrazowy, może jakiś nowy podatek od ilości skrytek w paczkomacie, chodzi mi o sam fakt próby wydojenia kasy z usługi która najwyraźniej przynosi nie małą kasę.