Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Aquamen: artyleria odpowiada za większość zadawanych strat na tej wojnie. Czego się spodziewaliśmy innego? Przecież Ukraina jest zachwycona naszymi krabami i katowała je do odcinki. Ja bym się martwił, że nie ma takich filmików bo by oznaczało, że aż tak dużo ich tam nie ma oraz, że UA nie jest z nich zadowolona.
była nitka ostatnio na twitterku, że debile (Ukraińcy) nie słuchają zaleceń i podjeżdżają całym wozem amunicyjnym pod działa, wszystko po to, żeby je szybciej ładować.


Tak utracili przynajmniej 2 kraby oraz kilka M109.


https://twitter.com/wolski_jaros/status/1649827199757713408?t=v3qznSI8VfZ9Ua3S4JjRig&s=19


@wodzu_91: Tylko pamiętaj że te minuty stracone na ładowanie może oznacząć śmierć ich kolegów. Więc się śpieszą.
@Yurakamisa fajnie, że dzbany z moderacji usunęły mój komentarz. Nic co napisałem, nie było zmyślone. Ukraińcy działają w pośpiechu, dzięki czemu tracą artylerię (która można wymienić) i załogę (która pewnie została spalona żywcem i trzeba szkolić nową). Juz wielokrotnie było udowodnione, że Ukraińcy przeginają pałę i nie liczą się z załogą sprzętu jak i z samym sprzętem.
@wodzu_91: Fajnie, że taki wyszczekany jesteś powtarzając truizmy wolskiego. Ale czy pomyślałeś, że może nie wiesz wszystkiego? Że może jednak były racjonalne argumenty, żeby ten wóz tam stał, mimo ryzyka?

Ale nieee, lepiej wyzywać Ukrainców od debili za panem jarosławem
@vorio:

były racjonalne argumenty, żeby ten wóz tam stał


Podaj choć jeden z głowy. Oni wiedzą, że ruscy śledzą ciężarówki z zaopatrzeniem, bo skoro wiedzą to mejweni z Twittera to wiedzą i żołnierze ukraińscy.

Jaki powód takiego ryzyka mógłby być?
@R2D2_z_Sosnowca: mnie bardzo dziwi. Walczą z drugą armią trzeciego świata która walczy stu letnimi działami,czołgami t55, zacinającymi się i zardzewiałymi kałachami i patykami.

Trochę dziwne stracić 20+ najnowocześniejszych armatohaubic z takimi ogórkami nie sądzisz?