Wpis z mikrobloga

Panowie krótka piłka... Bobek dziś gra z Atletiko, które w obronie ma dwóch potężnych dwumetrowych Chadów Latynosów (Himenez i Hermoso). Możecie wygooglować te dwa nazwiska i pierwsze co się rzuca w oczy to fakt... że wyglądają bardzo podobnie do "instruktora" tańca anki. Chyba nie muszę mówić, co to oznacza. Czuję, że Bobkowi dziś puszczą hamulce. Do tego obrońcy Atletiko znani są z tego, że lubią prowokować przeciwników. Zapewne nie obędzie się dziś żartów z bycia rogaczem i tego typu drobnych złośliwości. Przeczuwam nawet czerwoną kartkę dla Bobka dzisiaj, ale zagrałem bezpiecznie, że dostanie jakąś kartkę. Żółta kartka dla Bobka dziś to absolutny pewniak dnia. Będzie dużo machania łapskami, kłótni z sędzią, przepychania się łokciami z obrońcami. Polecam ten typ, a jak ktoś zagra i zarobi to zapraszam do rzucenia potem 10 zł na cele charytatywne wybrane przez siebie (lub zamówienie mi pizzy na pyszne). Jak wejdzie ten kupon to wylosuję jednego mirka z plusujących tego posta i zrobię jakąś niespodziankę dla niego. Polecam bardzo mocno, bo przy obecnej inflacji, to ten kupon to najlepsza inwestycja waszych pieniędzy. Miłej niedzieli i smacznego rosołku. Widzimy się na o 16. na tagu na memowym popołudniu z Bobkiem.

#rozdajo #mecz #bukmacherka #lewandowski #afera #p0lka #zwiazki
KRZYSZTOFDZONGUN - Panowie krótka piłka... Bobek dziś gra z Atletiko, które w obronie...

źródło: b6bek

Pobierz
  • 12
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: To ja już wiem dzięki tej analizie: czemu Szantos nie bierze legendę Bochum, gracza 10 minutowego, klasę poza boiskiem, bo nie na nim Jacka ,,Z krainy Disco-polo" Góralskiego? On najbardziej na kadrze przypomina Czarka Kucharskiego. Największego wroga RL9. RL9 patrzy z oddali, a tam stoi Góralski, nie to przecież budowa ciała Kucharskiego, nie to jednak chyba Góralski, nie to przecież Kucharski i bezpieczna joga przed meczem idzie gdzieś, a bramka