Wpis z mikrobloga

Na IG lata rolka jak jakieś głąby szczekali na przyjęciu urodzinowym swojego psa w rytmie "happy birthday to you" xD


@sinls: i oczywiście obejrzałeś 10 razy i podesłałaś znajomym, przez co stała się bardziej popularna xD
@murison: ludzie którzy psa jako substytut dziecka biorą, to nieudacznicy :p
Prawda jest taka że każdy wolałby mieć dziecko, ale albo nie dorósł, albo partnera nie znalazł.

Ja mam psa bo kurła lubie zwierzęta i mam z kim się bawić w piłkę rzucankę, a nie że "boj synek Azr" :p
lubią ludzi, bo ci im dają jeść i pić i wiedzą, że inaczej by nie przeżyły. Instynkt a nie miłość.


@Shatter: facet kocha kobiete za seks, a nie bezinteresownie, dzieci rodziców za to że są do nich przywiązane i wmanipulowane w 'miłość'

więcej psów jest wierna właścicielowi niż mężów żonom
jak ludzie umierają to dzieciaki zazwyczaj (w miarę możliwości i wieku) organizują pogrzeb. Psy po 3 dniach bez papu zaczynają zjadać właścicieli ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@xfin: jak bedziesz uwieziony w mieszkaniu z trupem rodzica, z zerowym dostepem do wody/jedzenia, to też zjesz tego trupa
Prawda jest taka że każdy wolałby mieć dziecko


@Ulfric_Stormcloak: tia
każdy chciałby przez rok mieć co noc kilka pobudek, zmieniać codziennie śmierdzące pampersy, słuchać płaczów na które nic nie można poradzić, a potem przez swoje nieudacznictwo mieć konieczność posyłania dziecka do żłobka (bo słaba praca nie pozwala się nim zajmować przez 6 pierwszych lat), a odkąd żłobek wleci to co miesiąc choroby całej rodziny.

życie jak w bajce!
każdy chciałby przez rok mieć co noc kilka pobudek, zmieniać codziennie śmierdzące pampersy,


@Invisiblinio: umiesz w czytanie ze zrozumieniem?

mowa o ludziach którzy zamiast dzieci mają pieski i kotki, które też srają, trzeba z nimi wyłazić w mróz na zewnątrz itp., a którzy twierdzą że wolą zwierzaczki i że to ich dzieciaczki :p

wpisz w google słowo "substytut" i przestań być taką toksyczną żmiją że od razu z mordą wyskakuje :p
facet kocha kobiete za seks


@Invisiblinio: ale bzdura, czyli rozumiem, że faceci którzy są aseksualni są niezdolni do miłości? xd

a nie bezinteresownie


@Invisiblinio: ogólnie nie istnieje czegoś takiego jak całkowicie czysta bezinteresowność, bo wszystko co robimy jest w jakimś stopniu motywowane albo uzyskaniem przyjemności albo uniknięciem nieprzyjemności, jest to całkowicie normalne i naturalne

dzieci rodziców za to że są do nich przywiązane i wmanipulowane w 'miłość'


@Invisiblinio: współczuję
@Ulfric_Stormcloak: w tvp była ankieta 'ile czasu dziennie poświęcasz psu" Odpowiedź najpopularniejsza - godzina. Pokaż mi dziecko ktore się wychowa poświęcając mu godzinę dziennie.

czyli rozumiem, że faceci którzy są aseksualni są niezdolni do miłości? xd

@witajswiecie: aseksualni są akurat zdolni. Ale jesli jakiś facet lubi seks - to nigdy nie pokocha szczerą miłością.
To samo tyczy sie kobiety ofc, która miala duzo i często bolców
w tvp była ankieta 'ile czasu dziennie poświęcasz psu" Odpowiedź najpopularniejsza - godzina. Pokaż mi dziecko ktore się wychowa poświęcając mu godzinę dziennie.


@Invisiblinio: Serio? TVP?

Trolujesz czy to jakieś badanie na studia?
@WybuchowyCzajnik: człowiek to też zwierzę. Wg wiki "W nomenklaturze zoologicznej zwierzęta (łac. animal, animalis) klasyfikowane są jako takson w randze królestwa (regnum). Takson ten obejmuje wszystkie gatunki zwierząt, w tym również człowieka (Homo sapiens). "
Z drugiej strony pieski sa lepsze niz gowniaki. XD


@Niedobry: No tak, pies gra w piłkę rzucankę już po pół roku egzystencji.
Weź dla pół rocznego dziecka rzuć piłke. Nawet jej nie zauważy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Aczkolwiek dzieci nie mam, bo nie ma kobiet :p Nie dlatego że "wolę psy" :p