Wpis z mikrobloga

@rebul4: jeśli będziesz brać nootropy bez podstaw (sen, sport, suplementacja) to mija się to z celem. Efekt będzie znikomy. @majas: Jeśli wiesz co i jak, to daje. Ebay. Legalne. Zależy od środka.
  • Odpowiedz
@Poroniec: w sumie zawsze mnie interesowały takie rzeczy, jako sportowiec też sie suplementowałem (nic specjalnego, kreatyna, stacki, białko itp. proste rzeczy) i temat podobnej suplementacji mózgu był intrygujący. Chętnie bym skorzystał, ale wolałbym najpierw zorganizować sobie zycie, żeby wiedział, że daje z siebie 100%, a to jest dodatek żeby zrobić mały overclocking :D Ale może moją dziewczynę na medycynie by coś takiego zainteresowało ;d
  • Odpowiedz
@Evidence: raczej biorę to, żeby wyregulować sen i podnieść lekko poziom serotoniny po jesieni i zimie. @rebul4: bo wiem, jak mój mózg działa, kiedy palę i chleje, kiedy dużo śpię i uprawiam sport no i kiedy biorę nootropy =)
  • Odpowiedz
@rebul4: Tak. Jak teraz suplementuje znacznie trzeźwiej myślę (brak brain frog), zwiększył mi się też poziom dopaminy - ostatnie miesiące męczyłem się strasznie z motywacją. Jest lepiej. @Evidence: Fajne suple :)
  • Odpowiedz