Wpis z mikrobloga

Dwóch mężczyzn udawało dzieci, aby opuścić Ukrainę: oszuści szybko zostali zdemaskowani

20- i 21-latkowie udali 13- i 15-latków, próbujących przekroczyć granicę państwową na podstawie cudzych aktów urodzenia. Obaj młodzieńcy zostali wykryci i zatrzymani przez straż graniczną oddziału w Mukaczewie

Teraz oszustom postawiono zarzuty administracyjne, a organizatorom całego procederu postawiono zarzuty karne


Zarzuty karne za próbę przekroczenia granicy. Imho powinni im pozwalać na opuszczenie kraju jeśli nie dostali jeszcze powołania by móc zarabiać na siebie czy tam rodzinę na zachodzie. Można ich przecież powołać też tutaj i ewentualnie gdy się nie dostosują i będą unikali mobilizacji dogadać się z zachodnimi organami ścigania by ściągać takich do Ukrainy.

https://t.me/voynareal/57404?single

#ukraina #pieklomezczyzn
A.....n - >Dwóch mężczyzn udawało dzieci, aby opuścić Ukrainę: oszuści szybko zostali...

źródło: IMG_20230422_113054

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Aquamen: Goście młodsi ode mnie muszą iść ginąć za gównokraj podczas gdy ich rówieśniczki balują na polskich dyskotekach. Strasznie mnie to dołuje
  • Odpowiedz
@Rogovic: zmuszanie zwykłych obywateli w dodatku tak młodych 18-20 letnich aby poszli na wojne na której na 99% zginą wbrew ich woli i traktowane ich jak śmieć
  • Odpowiedz
@Rogovic: Ukraina różni się od Rosji bez dwóch zdań, ale wysyłanie kogoś pod przymusem na rzeź to niewolnictwo i zbrodnia. Nikt nie ma prawa zmuszać kogokolwiek do walki, zabijania i bycia zabijanym. Jak ktoś tak uważa to niech sam idzie zabijać i umierać. Droga wolna. Mężczyzny nie trzeba zmuszać do walki, gdy ma o co walczyc i widzi sens takiej walki. Niestety czesto mężczyźni walczą nawet gdy ta walka nie ma
  • Odpowiedz
@Blackmore: Zgodzę w 100%. Ja tylko biłem do stwierdzenia: "po takich akcjach Ukraina nie różni się niczym od Rosji". Niestety Ukraina jako państwo musi przymuszać jeżeli brakuje jej chętnych do walki. Rosjanie gdyby nie zmuszali do walki też nie mieliby kim walczyć i strona broniąca nie byłaby zmuszona do takiego postępowania.
  • Odpowiedz