Wpis z mikrobloga

Bachata jest tańcem romantycznym, który ma swoje korzenie w Republice Dominikany. Można powiedzieć, że bachata w pewnym stopniu nawiązuje do tematyki miłosnej i erotycznej.

Bachata składa się z romantycznych i zmysłowych ruchów, które mają na celu wyrażenie emocji i nastroju muzyki. Wiele ruchów bachaty, takich jak uścisk i bliski kontakt między partnerami, może być interpretowanych jako wyraz intymności i emocjonalnej bliskości.

Ostatecznie, interpretacja tańca zależy od indywidualnego odbiorcy i jego kulturowych, osobistych i społecznych uwarunkowań.

#lewandowski #afera #p0lka
  • 12
@lskx: jeśli ktoś chciałby się nauczyć bachaty, to jak według was powinna wyglądać nauka? xD Ania powinna włączyć sobie filmik na YouTube i tańczyć do lustra? XD
via Wykop
  • 0
@Mamaboss: jest tyle tancow, dlaczego wybrala ten najbaedziej #!$%@?? :D ale to nie o to inba, lewy dołuje, zła decyzja o spelnieniu marzenia zony a ta lata po miescie i nagle pasje odkrywa xD
@lskx: mieszka od pewnego czasu w Hiszpanii, jest to hiszpański taniec, który potrafi zatańczyć spora cześć Hiszpanow wiec dlaczego miałaby go się nie uczyć? co to znaczy #!$%@? taniec? Rozumiem, ze dopuszczalny taniec towarzyski dla p0laka to szarpanie i wyginanie kobiety w każda stronę pod rytm disco polo?
via Wykop
  • 0
@Mamaboss: pokaż jak tanczy ten taniec syn z ojcem albo matką xD. no #!$%@?, widze, że czaisz, ale sie upierasz. ja subiektywnie bym sie #!$%@? o to, ze moaj laska wybrała ten typ tanca, najbardziej zblizony wrecz intymny xD. jakby ze mna go tanczyla to spoko.

w druga manke, wyobraz sobie, ze Twoj facet tanczy ten taniec z obcymi babami, wrzuca foty do sieci itd. Twoj, ten ktorego masz. Fayen?
Rodzice tańczący z dziećmi tance towarzyskie to rzadkość, nie myślisz chyba ze będę się fatygowała, żeby znaleźć jakiś filmik dla ciebie xD

Nie miałabym z tym żadnego problemu, o ile mój facet mnie o czymś takim poinformuje i będzie szczery ;) nie jestem zaborczą osobą w porównaniu do was i ufam swojemu mężczyźnie. Gdy partner czy partnerka chce zdradzić to i tak to zrobi, wasze zakazy czy nakazy nie mają na to
@lskx: Nie, mój facet ma też dobre koleżanki i nie mam z tym żadnego problemu ;) podobnie jak ja mam kumpli ze studiów. Ania sama przyznała na powyższym nagraniu, że Robert jest w domu, więc o co chodzi? xD
via Wykop
  • 1
@Mamaboss: odnies sie do tego. dokladnie do tej sytuacji. Jeestes w domu na dole a na gorze Twoj facet robi trening z dobra dziunia. masz 35mln followersow, twoj facet 5,3mln. podlapuja to serwisy plotkarskie. co robisz?
wasze zakazy czy nakazy nie mają na to kompletnie żadnego wpływu


@Mamaboss: Źle rozumujesz zielonko. Chodzi o umowę między partnerami. Jeżeli ją łamiesz to jest koniec. Możesz mieć partnera i 20 innych latynosów i murzynów. To nie ma znaczenia. Ma to już znaczenie jak ślubujesz wierność. W Polsce związek i ślub są oparte na właśnie kompletnej wierności. A jak to wychodzi w praniu to widzimy przez to ile jest rozwodów.
podobnie jak ja mam kumpli ze studiów.


@Mamaboss: w temacie: było badanie skończone rok temu na próbie 200 facetów z usa. Każdy myślał że zarucha i 37 zaruchało swoją kochaną koleżankę. Jak jesteś z fajnym kolesiem i udajesz że nie ma napięcia seksualnego to oszukujesz sama siebie.
@Mamaboss:

Twój facet tylko by spojrzał na dziunię tak jak lewandowska patrzy na nich to byś zrobiła aferkę na cały blok xD Beka z hipokryzji. Musimy zadbać żeby to wszystko dotarło do Roberta, czas na rozwód.
Wtedy niech anka rucha sobie wszystkich czadów z Hiszpanii jakich chce xD