Wpis z mikrobloga

Kiedy się ŁKA tak #!$%@?ło bo chyba przegapiłem.
W 2019 sporo jeździłem rower+ŁKA do pracy, ale jakbym miał wtedy płacić nawet 4zł to bym olał i wsiadł do samochodu.
Świetne pro ekologiczne rozwiązanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#lodz ##!$%@? #lka
Crisu - Kiedy się ŁKA tak #!$%@?ło bo chyba przegapiłem. 
W 2019 sporo jeździłem rowe...

źródło: lka

Pobierz
  • 15
Świetne pro ekologiczne rozwiązanie


@Crisu: Świetne rozwiązanie dla pociągów które mają full pasażerów i nagle pojawia się ktoś z rowerem, mysz się nie wciśnie ale rower przecież musi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na rowerze w tramwaju, na rowerze w pociągu, na rowerze w samochodzie.

Jedyne słuszne rozwiązanie jakie wprowadziła KD dla tego typu wymysłów.
SeriousDude - >Świetne pro ekologiczne rozwiązanie

@Crisu: Świetne rozwiązanie dla p...

źródło: IMG-20220623-WA0042

Pobierz
agresywni pedalarze


@kurczakos1: Nie chodzi o agresję, bo mi tam rybka. Lecz ostatnio miałem "okazję" jechać kilka przystanków łką po Łodzi relacji Łódź-Kutno. Na Kaliskiej pociąg już na full załadowany i nagle Pani z rowerem wyskoczyła że ona musi wsiąść i koniec ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzie co się dosiadali już zostawali przy wejściu, ale wiesz... rower trzeba upchnąć. Takie zagadnienie było że podróż się wydłużyła z
  • 0
@MetalowyBieg @SeriousDude: @kurczakos1 Weźcie sobie na wstrzymanie .
Jeździłem ŁKA po Łodzi okolice 7:30-8:20 i nie pamiętam abym spotkał się z sytuacją, że wagon nabity pod korek. Może faktycznie na trasach podmiejskich ma to miejsce.
W każdym razie wbijasz rowerem do wagonu rowego i nikomu nie robisz krzywdy . Jeśli chcą wnieść jakieś opłaty to niech idą za tym udogodnienia, zrobią dedykowany przedział z kilkunastoma wieszakami a nie 5 na krzyż
Może faktycznie na trasach podmiejskich ma to miejsce.


@Crisu: Skoro nie jeździłeś po trasach podmiejskich tylko w mieście, to po co Ci rower był? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To tak jakbym ja z domu podjechał 100m do przystanku rowerem, wpakował rower to tramwaju by następnie po wyjściu dojechać 150m do roboty.

ŁKA to głównie transport osób z i do Łodzi, osób które jadą do i z pracy
jak masz rower to na #!$%@? sie #!$%@? do pociągu? #!$%@? rowerkiem albo samym pociągiem a nie ludziom tylko miejsce zajmujesz


@MetalowyBieg: no nie wiem, może dlatego, że z domu do pociągu ktoś ma 15min rowerem, pociągiem jedzie 40min a później 10min dojeżdza jeszcze do pracy. Ma przesiąść się do samochodu i generować korki, na które później narzekają takie ananasy jak ty?
@MetalowyBieg: codziennie przed i po pracy? 10 może i nie ale 20, 30 i więcej? Chcesz mi powiedzieć, że 3h dziennie na rowerze na dojazdach to dobra metoda na transport do pracy?
Lecz ostatnio miałem "okazję" jechać kilka przystanków łką po Łodzi relacji Łódź-Kutno. Na Kaliskiej pociąg już na full załadowany i nagle Pani z rowerem wyskoczyła że ona musi wsiąść i koniec ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzie co się dosiadali już zostawali przy wejściu, ale wiesz... rower trzeba upchnąć. Takie zagadnienie było że podróż się wydłużyła z porównywalnym czasem do MPK ( ͡° ͜ʖ ͡°)