Wpis z mikrobloga

Jak zrobić najtaniej i najłatwiej przelew z konta w Polsce na konto w Wielkiej Brytanii? Przelew w Euro - płatność za nieruchomość.
Sprzedawca chce w momencie podpisywania aktu, abym wysłał przelew i aby on od razu go widział na koncie. W większości banków jest tryb pilny, ale to zapewnia przelew w ciągu 1 dnia roboczego, a nie natychmiast. Jest w ogóle taka opcja w którymś banku? Myślimy jeszcze nad Revolutem, ale nie wiem czy Revolut przy tak dużej transakcji będzie bezpieczny i czy nie zablokuje środków z jakiegokolwiek powodu.
#bankowosc #przelewy #banki #przelewbankowy #wielkabrytania #inwestycje
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@MichaelT128: Właśnie też się o tym dowiedziałem... Czyli zostają tylko zewnętrzne firmy jak Revolut itp... Mam tylko nadzieje, że nie będzie problemu z Revolutem przy kilkuset tysiącach... Do tej pory płaciłem nim za codzienne zakupy i mam zwykłe konto (nie premium itp.) więc trochę sie obawiam czy nie wymyślą sobie czegoś w stylu 'sprawdzmy skąd ma Pan te środki itp'
  • Odpowiedz
@karnom: Poczytaj sobie chociażby na Reddicie, potrafią blokować wieloletnie konta przy dużo mniejszych kwotach, które stanowią "anomalię", a taką anomalią na pewno będzie przelew kilkuset tysięcy.
  • Odpowiedz