Wpis z mikrobloga

Myślałem, że takie wynalazki wymarły już, ale nie, są jeszcze repliki Ferrari XD

#ciota Ciekawa Internetowa Oferta Taniego Auta - jak na Ferrari to tanio bo 53 tys. zł XD Właściciel widać już lekko zniecierpliwiony brakiem sukcesu w sprzedaży XD

Witam, mam do sprzedania replika Ferrari na bazie Pontiac Fiero z silnikiem od Pontiac Grand Prix rok 1998 3.8 V6 kompresor 260 koni. Alufelgi OZ Galileo 19'' super sprzęt grający. Lampy od BMW 840 CO DAJE niesamowity wygląd auta. Zapraszam po więcej pytań telefonicznie. Nie odpowiadam na wiadomości SMS i Olx, chcesz kupić przyjedz zobacz auto. Nie masz kasy to nie truj mi tyłka bo to nie jest przyjemne, sorry ale te wszystkie pytania proszenie o więcej zdjęć itd. jest już męczące. Pozdrawiam. A i nie oddam za 10 tysięcy bądźmy poważni, do negocjacji ale nie oddam za 1/6 tego co oczekuje.


https://www.olx.pl/d/oferta/ferrari-f355-berlineta-replika-pontiac-fiero-CID5-IDT9iTu.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=0

#samochody #motoryzacja #heheszki #humorobrazkowy #carboners XD #ferrari #pontiac
pogop - Myślałem, że takie wynalazki wymarły już, ale nie, są jeszcze repliki Ferrari...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 4
@pogop: No replika średnia, ale w sumie #!$%@? kogo boli, co ludzie robią ze swoimi autami i kto je kupuje i użytkuje?*

*Jedyny warunek dla mnie to żeby to to posiadało homologację, a nie za słabe hamulce, wydech pierdzący jak odrzutowiec czy oślepiające światła.

Jak ma homologację to #!$%@? z nimi, niech żyją
@pogop: No jest to tandetne i trąci tanią próbą dowartościowania się, ale wciąż uważam, że jak to ich auta to #!$%@? komu do tego co tam naklejają, o ile nie łamią prawa albo modyfikacje nie zagrażają bezpieczeństwu.