Wpis z mikrobloga

@SweetieX: no to jednak jest bez szans. Jestem co prawda szczupły, ale z tym ładnym to bym nie przesadzał. Tak obiektywnie oceniłbym się na jakieś 5-6/10 chociaż moje byłe twierdziły, że lepiej (no i one wszystkie były na pewno wyżej niż 5-6/10 ale jestem przekonany, że braki w urodzie nadrabiałem intelektem i charakterem) ale do tej deklaracji podchodzę z odrobiną sceptycyzmu ^^
@KrowkaAtomowka: No niestety właśnie na odwrót ( ͡° ͜ʖ ͡°). Już 80% Polaków leczy się za pomocą Google. Pomyśl co to będzie jak AI wejdzie na pełnej i Janek z wioski nauczy się go obsługiwać. Lekarze będą zbędni.
@SweetieX: każdy sposób sprowadza się do założenia firmy,prawnik adwokat to wolne zawody,w IT też można #!$%@?ć w korpo albo założyć firmę lekarz tak samo prywatną działalność,a te 2 to już #!$%@? ruletka bo wiadomo geny i inne tego pochodne.
@SweetieX: mieszkając z rodzicami do 26 lat i pracując zaraz po szkole , spokojnie można odłożyć z 150-200tys nawet na wsi
Robić nadgodziny i soboty. Wszystko się da . Jak ma ktoś głowe na karku i chęci do pracy to da rade