Wpis z mikrobloga

#bekazkonfederacji #neuropa #bekazprawakow #polityka

Nie wiem, czy wiedzieliście, ale nie możecie już pić piwka i grillować. Nie warto też odchodzić od metod ogrzewania, które w dłuższej perspektywie szkodą ludziom, bo to jest #!$%@? autentycznie LEWACTWO.

Jezu, jak można mieć więcej niż 20 lat i łykać te propagandowe wrzutki Memcena, to ja nie wiem XD

Ludzie mają swoje cele, mają swoje ambicje, mają swoje ideały i za to walczą i umierają, a pan chce tylko żyć! To niech pan sobie żre i żyje dalej Panie Memcen
vulfpeck - #bekazkonfederacji #neuropa #bekazprawakow #polityka

Nie wiem, czy wiedzi...

źródło: 20230419_170730

Pobierz
  • 30
@paul772
No ale czekaj, bo ten grill to trochę beka, karty też xD fakt, ale nie jest prawdą że Unia chce zakazać sprzedaży samochodów spalinowych i dodatkowo opodatkować loty?
@Flypho: jaka jest różnica między zakazem używania emisyjnego ogrzewania, a używaniem emisyjnych samochodów?
Chyba ze to popierasz zeby każdy jeździł czym chce i ogrzewał mieszkania jak chce.
@paul772
Może to że samochody emitują jakieś śmieszne ilości nieczyszczeń z samego spalania paliwa? Większość pyłów w dużych miastach pochodzi ze ścierania klocków hamulcowych i opon. Jak samochody elektryczne pomogą nam rozwiązać ten problem?
@Flypho: wystarczające ilości by był nadmiar gazów cieplarnianych. Dodatkowo i tak smrodzą, każdy kto ma sprawny nos to powie.

A co do hamulców, może to tez kiedyś zostanie rozwiązane.

Czyli jestes spójny w tym co mówisz czy nie? Masowe Smrodzenie powinno być dozwolone czy nie?
@Flypho: ale ile tej emisji może być że można ją traktować specjalnie w stosunku do innych źródeł emisji?

Poza tym, od spalin samochodowych duszę się tak samo jak od spalin z kominów. Często chodząc po mieście muszę wstrzymać oddech dopóki się nie oddale od smrodu
@paul772
Jak chcesz przetestować swoją inteligencję, to zastanów się dlaczego w wielkich miastach Europy zachodniej powietrze jest mniej zanieczyszczone niż w Warszawie mimo że jeździ tam więcej samochodów.
@Flypho: czyli dalej są zanieczyszczone, ale mniej? A chyba chodzi o to żeby nie były zanieczyszczone, nie?

Przed chwilą przechodziłem obok kilkuletniego suva hyundai, ale #!$%@?ło smrodem. #!$%@?ło smrodem jakbym wpuścił rurę z pieca gazowego na mieszkanie
@TurnerTheBurner: nie internet, a elektrownie które zasulają internet. Tak samo samochody jako ogólna koncepcja środka transportu nie zanieczyszcza, a konkretny rodzaj silników zasilających samochody zanieczyszcza. Dlatego zakaz ma dotyczyć samochodów spalinowych, a nie samochodów w ogóle.

Jeżeli twoja analogia miałaby być poprawna to powinno się zakazać używania elektrowni emisyjnych. Zakazu takiego nie ma, ale takie działania już są od dawna i to ze będę korzystać z internetu zasilanego czysta energia jest
@paul772
Ty myślisz że internet to taka nasza lokalna sieć europejska, tak? Nieważne ile masz lat xD, nie dozyjesz czasów kiedy internet będzie bezemisyjny. Wbij to sobie do głowy.