Wpis z mikrobloga

@siona czemu? Masz na myśli, że amatorzy z uwagi na szybszy kort nie będą tak chętnie wynajmować?
Przyznam, że grałem tylko na dywanie i mączce, ale chętnie bym spróbował harda, ale takich nawierzchni jest bardzo mało
@mentari: hard jest średnio przyjemny do grania ale to tylko 1 z problemów. zasadniczo jest u nas problem z aurą... a na gumie to się nie bardzo da grać jak pada - w odróżnieniu do cegły - jak jest wilgotno albo pada. w związku z tym w naszym klimacie guma ma sens (choć i tak średni) pod dachem
@siona: Chyba to kwestia preferencji. Ja Np. wolę grać o wiele bardziej na hardzie. Pomijając brak czerwonych skarpet i łydek od mączki to o wiele szybsza gra, lepiej czuje piłkę, nie odskakuje dziwnie jak na mączce.
@damilele: są różne preferencje - to oczywiste. jednak realnie mączka wybacza więcej niedociągnięć i łatwiej utrzymać grę bo jest wolniej. Jak wspomniałem wyżej problemem jest pogoda. o deszczu pisałem ale jak jest lampa to na gumie też jest gorąco jak cholera.
aspekt czerwonych skarpet jest faktem niezaprzeczalnym!
@mentari: amatorzy z uwagi na to, że hard jest tragiczny dla stawoŵ wolą grać na miękkim, szczególnie, że czesto zima jest na hardzie. Ja tam latem 100x wolę glinę - nie nagrzewa się tak jest klimat i dla kolan lepsza. Ale tak ogólnie to wolę hard - szybszy i pilka bardziej przewidywalna
@mentari: mi dobrze się grało Head Pro i teraz obecnie mam Tecnifibre court - nie wiem jak cenowo stoją, pewnie drożej ale fajnie się nimi gra i długo trzymają. Co do tretornów to u trenerów widzę często Tretorn Control + czy jakoś tak - więc też muszą być tanie i dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)