Wpis z mikrobloga

@HusainAbdul: odpowiedzi miałem kilka, ale niestety - lvl35 to jest over na rynku pracy. Lepiej wziąć młodego, co szuka doświadczenia i będzie pracował za śmieszne pieniądze, a do tego ma więcej sił i energii.

@HuGho: nie nadaje się na statek ze względu na zdrowie... w sensie ryzyko zwrotu posiłku. Poza tym to trzeba mieć chyba jakieś papiery na coś takiego.
@truchuo: Szukasz problemów zamiast skupić się na szukaniu rozwiązań. Rzygać ci się chce na statku? Kurde, człowieku to nie XVI wiek. Są na to środki medyczne. Papiery? Nie wiem, ale jakbym brał pod uwagę taka opcję to bym sprawdził. Poza tym nie piszę, że masz zostać kapitanem.
@truchuo: Miałeś wpływ na swój stan rzeczy? mieszkanie z rodzicami to nic złego. wszyscy którzy znam a nie pochodzą ze wsi czy małych miasteczek wyprowadzili się dopiero jak kogoś poznali i zamieszkali razem. Ci co tego nie zrobili dalej mieszkają z rodzicami.

Jeżeli atmosfera w domu jest ok, to jest to oznaka zaradności bo zamiast wywalać kasę można sobie coś tam odkładać, zwłaszcza przy polskich zarobkach jeżeli nie jesteś na wysokim
@tomek001Hej: Przypomnial mi się wpis jakiegoś Mirka tu kiedyś, że wynajął mieszkanie w końcu wyprowadzając się od rodziców co by nie było wstydu przy potencjalnej dziewczynie, auto też chyba (lepsze) kupił, pochodził na te randki, z żadnej nic nie wyniknęło i po pewnym czasie mu się znudziło to i dalej jest singlem xD