Wpis z mikrobloga

#plusgsm #mobilevikings #play #orange #tmobile

Hejka szukam prepaida jak w play 'rok ważności konta' że doładowanie przedłuża ważność konta o rok. Problem jest tylko taki że teraz doładowanie przedłuża o rok ale nie przedłuża o rok czasu na wykorzystanie środków.

Ogólnie używam tych kart w alarmach GSM i nie potrzebuję tam abonamentu. Służą one tylko do poinformowania mnie jak ktoś wjedzie na obiekt.
  • 19
  • 0
Zjeb... najlepszy pakiet jaki mieli

Aktualnie każde doładowanie od 5 złotych przedłuża ważność konta o 365 dni. Od 24 stycznia 2023 roku tak już nie będzie – aby wydłużyć ważność połączeń wychodzących o 365 dni, trzeba będzie zasilić konto kwotą minimum 100 złotych
  • 0
@StaraSzopa: Jeszcze znalazłem to: https://www.tabletowo.pl/oferty-na-karte-z-usluga-rok-waznosci-konta/

lajt mobile na kartę (zasięg Plus)


W lajt mobile każde doładowanie kwotą od 5 złotych przedłuża ważność konta dla usług przychodzących o 365 dni. Jeśli jednak klient chce mieć konto ważne przez rok dla usług wychodzących, musi doładować je kwotą minimum 10 złotych, bowiem doładowanie za 5 złotych wydłuża ważność dla usług wychodzących „tylko” na 180 dni.


Stan i ważność konta w lajt mobile można sprawdzić
chciałem to wybrać ale w żabce mieli tylko startery play "od nowa" i z tej oferty nie można było przejść na Fakt


@StaraSzopa Zahacz po drodze o Play na Kartę i stamtąd przejdziesz.
@airflame: z doświadczenia powiem że jak przechodzisz z abo i deklarujesz chęć odejścia z Orange to ci w salonie mogą zrobić plan 0, gdzie płacisz 1,5 za korzystanie z numeru... Tylko kwestia czy to działa jak na numer przychodzi SMS np.
Ale raczej tylko wychodzące, dlatego o tym mówię.
@airflame: w play nadal istnieje taryfa Rok Ważności Konta w której po doładowaniu 5zł masz rok na wychodzące i przychodzące. To co Play uwalił to zabrali rok ważnosći w taryfie OdNowa. Zmień taryfę na Rok Ważności Konta (*163*2#)i włacz usługę Rok Ważności Konta ( *111*692*1#) i po doładowaniu 5zł masz spokój