Wpis z mikrobloga

Doszedłem do wniosku że żeby na stałe kogoś znaleźć na #tinder #badoo czy innych to obie strony muszą mocno zaniżyć standardy, tzn mowimy o normalnie wyglądających faceta 6/10 i laskach 6-7/10. Ostatnio już usunąłem konto, niby tam jakieś pary był, ale lvl 35 prawie here i jakieś laski 26-27 zagaduja, chętne na spotkanie, ale gadasz chwile i totalnie nudne pierolenie bez ładu i składu, a jak zaczynają Ci wysyłać te bezsensowne memy. Jasne dobry, sarkastyczny, inteligentny mem jest dobry, ale jakaś hinduska para jadąca motorem wpadająca do rowu a w tle ten śmiech typa bez zęba to już dla mnie za dużo. Oczywiście babe z bękartem czy grubą mogę wyrwać bez problemu ale niestety się szanuję. Its over for chłop
  • 13
a wydawała się normalna, praca, wysoka, szczupla, z mordy calkiem ok, potrafila coś pisać ale jak zoaczyła że po drugiej stronie ktoś słucha i odpowiada a nie pisze "pokasz cipke mraaaa" to zaczela zasypywac tymi tragicznymi bezbecznymi memami, bo to nie byl jeden a 5 naraz
@nomenklatura_pospolstwa: ja trafiłam tam za to na facetów borderów. Przez kilka dni zasypywanie komplementami, tęsknienie xD nagle z dupy "my to nie pasujemy do siebie". To normalni 30 latkowie tak się zachowują czy mi się trafia taki element?
@senes: da się, spotykałem się z kilkunastoma kobietami przez te 3-4 lata, coś więcej to może z trzema było, z jedną ja zerwałem kontakt po paru spotkaniach jak się lepiej poznało bo to było właśnie to magiczne 'nie pasujemy do siebie' ale powiedzialem to wprost bo wczesniej dwa razy mnie laski olaly calkowicie tracac zainteresowanie i brka czasu na spotkanie ale gdybym obniżył standardy to bym dzisiaj siedzial z jakaś różową