Wpis z mikrobloga

W najbliższym czasie planuje se wynająć mieszkanie w jakimś wojewódzkim (niestety). 3 pokojowe a ja przecież 3 pokoi nie zasiedlę se po co mi tyle, dlatego się zastanawiam czy ktoś z tagu potrzebuje pomocy se i chciałby se zamieszkać (za darmo, ja płacę za wynajem cały) w wojewódzkim takim se. To nie żaden projekt typu przegryw house który ma pomóc wyjść z przegrywu (bo jak wszyscy dobrze wiemy nie da się wyjść ehhh) tylko normalna oferta pomocy chuopskiej. Wymagania: Nie robienie rozpyerdolu wokół siebie, nie darcie ryja XD

Co chuopy myślą o tym se, dobry pomysł se czy zły to jest?

#przegryw
  • 13
@Glikol_Propylenowy: ja nie gej boży XD tylko normalny chuop se, jak bym był gajem to nie mógłbym tagowac #przegryw bo to sie wyklucza.

jak za darmo to już mi coś śmierdzi.


No tak wlasnie to wygląda w tym normickim świecie że niby nie ma nic za darmo niby tak to normiki ustawiły, a ja po prostu chciałbym se komuś pomóc bezinteresownie ale nie normictwu żadnemu bo się brzydzę tą hołotą. Jak
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: Jeśli to nie bait, to szanuje za pomoc, niestety w dzisiejszych czasach takie altruistyczne zachowania kojarzą się wyłącznie z jakimś scamem, bo tak jak mówisz dzisiejsze czasy są ostro #!$%@?.
Mam gdzie mieszkać, mam już dobrą pracę, więc nie skorzystam, ale moze jakiś dobry chuop z tagu w końcu zaznalby życia w mieście i może stałby się w końcu normikiem?
@Glikol_Propylenowy: Ja też jakąś korzyść z tego odnoszę bo se przebywam wśród ludzi tym lepiej że to chuop jakiś chuopski typowo, nie normik więc nie będzie sprowadzał p0lek na peklingi, same plusy.

Przecież jak ja sam bedę po robocie siedział w norze to sie skończy wiadomo jak XD

ale moze jakiś dobry chuop z tagu w końcu zaznalby życia w mieście i może stałby się w końcu normikiem?


No tak to
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: Jeśli stanie się normikiem, to wynajmie sobie swoją kawalerkę, skoro u Ciebie obowiązywałby zakaz sprowadzania Juleczek. Najważniejsze to odpowiednie zasady i trzymanie się ich, bo to chuop byłby u Ciebie gościem. Ale mówimy tu o sytuacji w której przegryw znalazłby sobie pracę, zaczął się dynamizowac i tak dalej. Taki dobry start w dużym mieście dla wielu przegrywow z głębokich wiosek, którzy nie mają nałogów ale nie są przy kasie a
Najważniejsze to odpowiednie zasady i trzymanie się ich


@Glikol_Propylenowy: Wiadomo, to wymieniłem te zasady właściwie, tu chodzi tylko o to żeby nie narobił strat XD Nie zależy mi na pieniądzach ale po co mam dodatkowo jakiegoś Janusza dorabiać. Raczej większość chuopów nie sprawiałaby problemów bo brak dynaminy i lata przegrywania zrobiły swoje i nie darliby mordy jak normickie małpy dynamiczne.

Ale mówimy tu o sytuacji w której przegryw znalazłby sobie pracę,