Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie #!$%@? jak droniarze, pierwszy ładny dzień więc człowiek sobie pojechał z rodzinką na pobliskie skałki poczillować a tam #!$%@? akurat droniarz musiał sobie nagrać 500 filmik z serii skałki w dupinie wielkiej z DRONA POV. Strasznie jest #!$%@?ące to bzyczenie a nigdy jeszcze nie ma pewności czy nie wylądujesz potem na YT. Nosz #!$%@?, ostatnio to coraz więcej takich typów. Da się kupić jakieś urządzenie które by zakłócało drona tak aby spadł na ziemię i się rozwalił?

#drony #podroze #bekazpodludzi #wiosna
Viado - Nic mnie tak nie #!$%@? jak droniarze, pierwszy ładny dzień więc człowiek sob...

źródło: xxl

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
pierwszy ładny dzień więc człowiek sobie pojechał z rodzinką na pobliskie skałki


@Viado: Strasznie mnie to #!$%@?, jak #!$%@? się na trasie cała rodzinka z kaszojadami i #!$%@? się z pretensjami, jak inni wolny czas spędzają. Nie podoba się, to #!$%@? na balkon\do ogródka. Nikt Ci nie każe wychodzić w plener. Może ten gościu, co drona puszcza, tak odreagowuje cały tydzień stresu w pracy i niekoniecznie ma ochotę wrzucać randomowego gówniaka
  • Odpowiedz
  • 2
@Zielony34: Oho, droniarz? Problem w tym że drony #!$%@?ą 95% osób, i to bardzo. Jak chcecie sobie latać to idzcie na jakieś odludzie a nie w miejscach wypoczunku.
  • Odpowiedz
@Viado: pro tip jak Cię tak bardzo drony #!$%@?ą, ze nie możesz ich przez chwilę znieść. Jeźdź tam gdzie drony są zakazane (ʘʘ)


Dla takich ludzi jak Ty w USA powstaje Remote ID, gdzie każdy z telefonu może zobaczyć kto lata, bo dron sam z siebie wysyła te dane po bluetooth (chyba, albo po wiif), pewnie za parę lat u nas tez się to pojawi

@Qql3l3:
  • Odpowiedz
@Viado: co odpowiedział właściciel drona kiedy podszedłeś i zapytałeś czy mógłby przestać latać, bo zakłóca spokój? Zakładając, że koleś lata legalnie to dlaczego Ty chcesz używać nielegalnych środków?
  • Odpowiedz
@Viado: racja, promień poszukiwań z 500m to może być problem, zwłaszcza w jakichś skałkach. Jak bardzo Ci zależy to DroneRadar powinien pokazać dokładne miejsce skąd został zgłoszony lot, ale wiadomo, że koleś może się przemieszczać.
  • Odpowiedz