Wpis z mikrobloga

Jest to nieprawda, nic takiego nie miało miejsca a w ich telewizji można było na żywo zobaczyć przegrane przez ich reprezentację mecze.


@kochamcovid: nie kwestionuję, naprawdę w pamięci miałem że zmyślali wyniki i relacje z meczów.
być może któreś serio ściemniali, aż poszukam czegoś wiarygodnego.
na razie nie będę o to dymił z tobą. xD

@Grzesiok: Rzebrają o pociski gdzie się da i nie mają ludzi do mobilizacji to posuwają się do absurdalnej zmiany prawa. W tym kraju wszystko jest przekłamane liczbowo dwa albo 2 razy. Wszędzie piszą,że mają 2mln rezerwistów gdzie ledwo jest 900tys i już to popadało jak muchy. Dlatego posiłkują się więźniami i zewnętrznymi firmami. Czołgów tak samo mieli mieć 20tys a mieli może z 5000. Rakiety nawet nie dolatują, broń z 1
@dos_badass: Czy ta onucą jest teraz z tobą w jednym pomieszczeniu/na jednym, tym samym kanale północnokoreańskiej tv? Na YouTube ten fejk, o którym mówiłeś debunkował (jak się nie mylę) pewnie ten Polak, co często bywa w KRL-D (Kanał "Pozdro z KRLD" chyba), ale i poza tym łatwo znaleźć informacje, że to nie było prawdą.
@Kempes: xDDD

a wiecie że na którychś tam mistrzostwach świata w piłce nożnej, Korea Płn wygrała wszystkie mecze, a i chyba majstra zdobyła? xD

tak przynajmniej w ich tv mówili. ;)


@dos_badass: nie, nie mówili tak, to fake. Retransmisje meczy z mistrzostw można było oglądnąć w północnokoreańskiej TV, rzuć sobie okiem tutaj:
https://kcnawatch.org/kctv-archive/63a06d0eeee12/
lub tutaj:
https://kcnawatch.org/kctv-archive/62d2c4439c040/
@M4rcinS: słuchaj, ja serio nie będę stawiał na szali swoich jaj, w tej sprawie.
opieram się na źródłach myślę że wiarygodnych, typu polsat czy portal piłkarski, gol24.
no chyba są bardziej wiarygodni, niż tv płnkoreańska, przyznasz? ;)
a rozkminiać mi się nie chce co do minuty i piksela, dałem porównanie mentalności koreańskich komunistów, i rosyjskich zwierząt.
dla mnie to jeden chooj.
@dos_badass

a wiecie że na którychś tam mistrzostwach świata w piłce nożnej, Korea Płn wygrała wszystkie mecze, a i chyba majstra zdobyła? xD

tak przynajmniej w ich tv mówili. ;)


Coś takiego nigdy się nie pojawiło w koreańskiej tv, to mit
a wiecie że na którychś tam mistrzostwach świata w piłce nożnej, Korea Płn wygrała wszystkie mecze, a i chyba majstra zdobyła? xD

tak przynajmniej w ich tv mówili. ;)


@dos_badass: nie mówili, nie powielaj tych bzdur