Wpis z mikrobloga

Powiem Wam, że mam polajkowane kryminalki.pl i czasami jak czytam to oczom nie wierzę, że można być takim debilem xD

Pijany 18-latek spowodował kolizję na stacji paliw. Gdy zgłodniał wrócił na miejsce zdarzenia

Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, właśnie za jazdę w stanie nietrzeźwości. 18-latek spowodował kolizję ze skodą i odjechał z miejsca zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Za przestępstwa których się dopuścił grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj tuż przed 5 mundurowi z łomżyńskiej drogówki otrzymali zgłoszenie o kierowcy volkswagena, który uderzył w skodę na stacji benzynowej w Łomży i odjechał z miejsca. W czasie gdy policjanci wykonywali czynności w związku z kolizją, zauważyli wjeżdżającego na stację volkswagena. Wjeżdżający samochód okazał się być tym samym, który chwilę wcześniej odjechał po spowodowanej kolizji. Po sprawdzeniu kierowcy w policyjnej bazie danych okazało się, że siedzący za kierownicą 18-latek posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych obowiązujący do 2025 roku. Orzeczony został przez sąd za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Badanie alkomatem nastoletniego mieszkańca Łomży wykazało, że ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Jak tłumaczył policjantom, samochód wziął od ojca bez jego wiedzy, a na stację wrócił tylko dlatego, że zgłodniał i postanowił coś przekąsić. Nietrzeźwy 18-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a samochód na strzeżony parking. Zgodnie z kodeksem karnym za przestępstwa, których się dopuścił grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


link

#policja
acidd - Powiem Wam, że mam polajkowane kryminalki.pl i czasami jak czytam to oczom ni...

źródło: lomza-pijany-kierowca-768x576

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 334
@acidd k---a, jak już w wieku 18 lat miał orzeczony zakaz to znaczy, że chwilę po zrobieniu prawka musiał coś o---------c (,)

i właśnie takie asy powinny mieć u---------e ręce albo nogi, żeby fizycznie nie mieli możliwości prowadzenia.
  • Odpowiedz
@acidd: ostatnio w Krakowie jakis typ napadł na monopola że straszakiem. Dwie godzinny później, jak policja prowadziła czynności wyjaśniające, to przyjechał po sklep samochodem, n------y jak szpadel i powiedział policjantom że pomoże znaleźć sprawcę XD
  • Odpowiedz
  • 0
ostatnio w Krakowie jakis typ napadł na monopola że straszakiem. Dwie godzinny później, jak policja prowadziła czynności wyjaśniające, to przyjechał po sklep samochodem, n------y jak szpadel i powiedział policjantom że pomoże znaleźć sprawcę XD


@Aerwin: kisnę XD ale k---a wierzę xD
  • Odpowiedz
@acidd: prawo dotyczące zakazów prowadzenia powinno zostać zmienione. Przy orzekaniu takiego powinno też się dostawać wyrok więzienia w zawieszeniu, który byłby automatycznie odwieszany w momencie złamania zakazu.
  • Odpowiedz
Znajomy po pijaku pojechał na stacje, tankuje auto i w tym czasie policja podjeżdża pod inny dystrybutor i zaczyna tankować no i ten znajomy tak patrzy na nich i mówi do reszty "spokojnie, ja to załatwię" i poszedł do nich "załatwiać". Załatwił zakaz prowadzenia pojazdów, gdyby do nich nie podszedł to pewnie nic by się nie wydarzyło
  • Odpowiedz
@skibi: wystarczy chyba fotoradar złapać a na trasie łatwiej Gruza rozpędzić, sam swój pierwszy i jedyny fotoradar złapałem od razu po zrobieniu prawka i brakowało paru kmh na utratę przy znizonych pkt. Nie wiedziałem że starsza ode mnie wtedy astra z górki się tak rozpędza :)
  • Odpowiedz
@acidd: Zwróć uwagę, że IQ 100 to średnia a więc 50% ma niższe możliwości poznawcze.
Dodaj do tego a-----l i masz dosłownie człowieka drewno który nie wie jak się nazywa a co tu dopiero mówić o logicznym myśleniu. Wtedy działają tylko podstawowe instynkty.
Pewnie jesteś z miasta to masz skrzywiony obraz ilości idiotów wśród których żyjesz.
  • Odpowiedz
@skibi: napewno? typo z mojej wiochy jak miał lvl 16 p------ł samochód matce i sie w--------ł w płot sąsiada podczas objazdówki po wsi z kolesiem z jego klasy, po zdarzeniu s---------i z auta gdzieś na stawy i ich szukali XD dostał mandat i zakaz na prowadzenie na kilka lat + naprawiał ten płot
  • Odpowiedz