Wpis z mikrobloga

Mój ojciec był lekko upośledzony umysłowo. Miał nałóg. Był alkoholikem i już nie żyję. Moja mama - bez wykształcenia, z chorobą psychiczną, bez większych ambicji. Po alko jest agresywna. Jestem i ja, która odziedziczyła pełno wad umysłowych. Tacy ludzie nie powinni się rozmnażać. Niby każdy jest kowalem własnego losu. Ale co jeśli ktoś nie ma żadnego talentu?Jego poczucie własnej wartości jest na żenujące niskim poziomie i ma co do tego podstawy? Jestem stworzona jedynie do jakichś prac fizycznych.Totalne upośledzenie w relacjach damsko-męskich.Od zawsze problemy w szkole.Zwlaszcza z matematyka.Jedynke doskonała pamięć.Koniec zalet.Szczerze to nie chce mi się żyć. Nie nadaję się do niczego. Jestem jakimś defektem, wybrykiem natury, który został powołany na te planetę tylko dlatego, ze dwoje nieodpowiedzialnych ludzi przywołało mnie na świat. To smutne. Ehhh..
#damskiprzegryw #depresja #gownowpis #uzaleznienie #chorobypsychiczne
  • 23
  • Odpowiedz
@Vermeerrr: Jeśli masz doskonałą pamięć to masz solidny atut w ręku. Dzięki bardzo dobrej pamięci możesz się szybko nauczyć języka i zostac np. tłumaczem. Ogólnie wszelkie kierunki czy zawody oparte o dobra pamięci jak np. prawo i pochodne tez stoją otworem.

Z dobrą pamięcią to nawet możesz sprobować zostać tym słynnym pogramista. Jak się nie odbijesz to dobra pamieci ci pomoże.
  • Odpowiedz