Wpis z mikrobloga

Mija trzeci dzień odkąd założyłem #badoo i #sympatia Sympatie założyłem pierwszy raz w życiu.

Po pierwsze: Sympatia to płatny portal. Za darmo możesz tam wysłać jedną WIADOMOŚĆ na dzień xDD Nie, że możesz pisać z jedną kobietą dziennie, tylko JEDNĄ WIADOMOŚĆ do JEDNEJ OSOBY dziennie możesz wysłać XD Portal jest więc w wersji darmowej nieużywalny, w istocie rzeczy wszystko jest za paywallem. Życzę, żeby im zdechł ten śmieciowy portal.

Po drugie: Nic się nie zmieniło w całej reszcie. Nie ma możliwości zbudowania jakichkolwiek relacji z #rozowepaski w tych czasach jeśli nie jesteś w topce lub nie mieszkasz w jakieś metropolii, gdzie statystyka dała by jakiś cień nadziei. I nie, trójmiasto to nie duże miasto, tylko wiocha z wieśniarami.
Przeciętny facet nie ma szans tam kogoś poznać, bo nikt nie chce z tobą nawet pogadać. Mam trzy lajki, jednego matcha do którego napisałem i tyle, bez odzewu xD Symulator rozmowy ze ścianą. Jak tu kogoś poznać?? Nie da się, to jest nierealne bez mordy.

#!$%@? żałuje, że nie mam ziomów z którymi bym gdzieś chodził i poznawał ludzi, prędzej bym może coś znalazł bo internet nie nadaje się do poznawania kobiet.

Typowa strategia różowej szukającej faceta: Szukać tylko (light) chadów/oskarków i mieć nadzieję, że któryś ma spoko charakter ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo dalej nie rozumieją, że ideały nie istnieją i będą #!$%@?ć głupoty, że faceci to zboki i zjeby, ale to że same sobie takich wybierają już zauważać nie będą xD

Trzeba wrócić do wystawiania lasek. To toksyczne rakowisko poczęstować taką samą toksyną.

#tinder
  • 23