Wpis z mikrobloga

Mija trzeci dzień odkąd założyłem #badoo i #sympatia Sympatie założyłem pierwszy raz w życiu.

Po pierwsze: Sympatia to płatny portal. Za darmo możesz tam wysłać jedną WIADOMOŚĆ na dzień xDD Nie, że możesz pisać z jedną kobietą dziennie, tylko JEDNĄ WIADOMOŚĆ do JEDNEJ OSOBY dziennie możesz wysłać XD Portal jest więc w wersji darmowej nieużywalny, w istocie rzeczy wszystko jest za paywallem. Życzę, żeby im zdechł ten śmieciowy portal.

Po drugie: Nic się nie zmieniło w całej reszcie. Nie ma możliwości zbudowania jakichkolwiek relacji z #rozowepaski w tych czasach jeśli nie jesteś w topce lub nie mieszkasz w jakieś metropolii, gdzie statystyka dała by jakiś cień nadziei. I nie, trójmiasto to nie duże miasto, tylko wiocha z wieśniarami.
Przeciętny facet nie ma szans tam kogoś poznać, bo nikt nie chce z tobą nawet pogadać. Mam trzy lajki, jednego matcha do którego napisałem i tyle, bez odzewu xD Symulator rozmowy ze ścianą. Jak tu kogoś poznać?? Nie da się, to jest nierealne bez mordy.

#!$%@? żałuje, że nie mam ziomów z którymi bym gdzieś chodził i poznawał ludzi, prędzej bym może coś znalazł bo internet nie nadaje się do poznawania kobiet.

Typowa strategia różowej szukającej faceta: Szukać tylko (light) chadów/oskarków i mieć nadzieję, że któryś ma spoko charakter ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo dalej nie rozumieją, że ideały nie istnieją i będą #!$%@?ć głupoty, że faceci to zboki i zjeby, ale to że same sobie takich wybierają już zauważać nie będą xD

Trzeba wrócić do wystawiania lasek. To toksyczne rakowisko poczęstować taką samą toksyną.

#tinder
  • 23
Wystawianie traci Twój czas


@Invisiblinio: Nie traci, bo te kilka minut cię nie zbawi

a wystawionej lasce daje temat do rozmów z koleżankami na rok


@Invisiblinio: I dobrze. Pomyśl, laska jedzie pociągiem pół kraju żeby zostać wystawiona. Jak może się taka osoba czuć? ( ͡º ͜ʖ͡º) Podle, zwłaszcza że straciła duuużo czasu
Laska 4 min smutku, a później dusza towarzystwa


@Invisiblinio: Nie prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potrafią wylewać swoje gorzkie żale, zwłaszcza jeśli naprawdę były napalone, myślały że kogoś fajnego poznały itd. Im większe oczekiwania, im lepiej zbudowana relacja, tym większy ból przy wystawieniu, więc nie wymyślaj bzdur ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już widzę, jak np. ta laska co przejechałą ciapciągiem pół polszy po
no w sumie lepiej aby CHAD wystawił, niż przeczochrał pusie i wyszedł po robocie nawet nie mówiąc "dziekuje" xD xd


@Ulfric_Stormcloak: przecież zawsze mówią że to było fejk konto...
omg całe babskie randkowe grupki tak pocieszają

A co do tego 'lepiej' - to że nie skonczylo sie gwaltem, mordem