Wpis z mikrobloga

@Tapczano Plaża jest świetna, obsługa też. Jedzenie troszkę lipa ( możliwe, że przed sezonem jest słabsze ), po wyjsciu z hotelu masz galerie handlowa, a w niej Carrefour z w miarę normalnymi cenami. Pokój brałem z balkonem francuskim i największym łóżkiem. Sprzątają codziennie. Minusy to słaby alkohol, wino jest z wora XD, i uważaj na chłopów ze SPA ciężko ich spławić.
@Sultan_Kosmitow: A jakieś wycieczki brałeś? Rejsy? Jak z cenami w hotelowej przystani? Właśnie zastanawiam się nad pokojem superior z balkonem, bo te z deluxe z francuskim nie zachęcają ale mają za to lepszy frontalny widok ( ͡° ʖ̯ ͡°) łech...
@Tapczano Widok jest genialny, mi balkon nie był potrzebny bo tylko tam spałem) z wycieczek wybrałem się tylko do Luxoru, Hurghade zwiedzałem na własna rękę (polecam korzystać z ubera ceny tak malutkie, ze aż głupio płacić), w miarę możliwości uzbrój się w rozmienioną lokalna walutę albo dużo 1$. Na rejsie byli znajomi i sobie chwalili, ze super. Na Marinie zapłaciłem za obiad dla dwóch osób około 120 zł ( stek z wielbłąda,
@Tapczano Aaa i w szafce pod telewizorem jest lodoweczka także można sobie tam coś wrzucić. Ja miałem tam swoją whiskey, napoje i trochę słodyczy. Obsługa się o to nie czepia. Możliwe, ze teraz w sezonie w barku już będzie ich asortyment