Wpis z mikrobloga

Niestety, ale miękcy propagandyści Kitajców w Polsce, w praktyce wprowadzają cenzurę do debaty swoją autocenzurą.
Problem jest szerszy, bo prawdziwi badacze sami muszą się łapać za język, by nie zostać przez komunistów wykluczonym.

Zachód jest potężnie infiltrowany, a my chyba biernie to akceptujemy. W tym samym czasie nasz ulubiony francusko-niemiecki tandem wzywa do jeszcze większej naiwności względem Chin.

Partnera trzeba sobie również umieć ustawić, nie po to by nie współpracować, ale żeby obopólnie na tym zarabiać. Niemcy i Francuzi chcą wejść w jeszcze mocniejsze objęcia pandy, po rozczarowaniu niedźwiedziem.

#ukraina #rosja #wojna #geopolityka #chiny #niemcy #francja
Pobierz
źródło: 1
  • 3
@IdillaMZ: ta wojna obnaża strasznie układy i interesy wszystkich po kolei. Z większości zdawałem sobie sprawę już wcześniej, ale jestem nimi równie zniesmaczony teraz, jak przed wojną. Można mówić że u jednych wyszło to, u innych tamto, a zastanawia mnie co maja nam do zarzucenia sąsiedzi. Nie pytam o ruskich czy Białorusinów bo wiadomo że tamci wymyślają najgłupsze powody bo są w dupie, ale o cywilizowana europe.