Wpis z mikrobloga

Hejka mirki i mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potrzebuję pomocy przy ankiecie do pracy magisterskiej. Dotyczy ona pracy na stanowiskach kierowniczych.

@m__b @a__s znaleźlibyście czas dla zielonki na wypełnienie ankiety? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dziękuję wszystkim z góry za pomoc i za poświęcony czas ()

ankieta: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2HNXTB8BOmhqEHVDsEHyedXJNrDfYWz_mqeYzkOCxD3boqA/viewform

taguję dla zasięgów: #rozowepaski #niebieskiepaski #ankieta #korposwiat #studbaza #programowanie #programista15k #gospodarka
  • 57
@litosciwy: te pytania zostały napisane przez doktorów i dostarczyła mi je moja promotorka. Tak samo przy wyborze płci masz opcję "inne", ponieważ obecnie wypada, by w ankiecie taka opcja występowała
@kasa: szczerze to nie wiem, kto układał te pytania. Z tego co mi powiedziała moja promotorka jak je przesyłała to układali je podobno sami mądrzy ludzie. Doktorzy, profesorowie i tym podobni.


@katarzynn_a: Mam wrażenie, że część pytań się powtarza. Ciekawe jakie wnioski wyciągniesz z ankiety? Czy to będzie coś w stylu 20% 30-latków jest pewna siebie, albo 40% to flajtusy, czy będzie jakiś głębszy wywód wyciągnięty?
@katarzynn_a Nad tym pytaniem musiałem dłużej pomyśleć żeby zrozumieć logikę odpowiedzi. Już bardziej tego prostego pytania skomplikować się nie dało? Co znaczy "pozwolić sobie" w tym zdaniu? Ale wypełnione jakby co. Powodzenia.

Trudno mi pozwolić sobie na to, by w pełni polegać na partnerce/partnerze.

zgadzam się/ nie zgadzam się
szczerze to nie wiem, kto układał te pytania. Z tego co mi powiedziała moja promotorka jak je przesyłała to układali je podobno sami mądrzy ludzie. Doktorzy, profesorowie i tym podobni.


@katarzynn_a: nie wiesz dlaczego pytania w ankiecie, którą dajesz ludziom, są podobne i kto je układał? Pytania kontrolne pojawiają się, żeby zwiększyć wiarygodność udzielanych odpowiedzi. Serio piszesz magisterkę i nie wiesz? Jak zbadasz czy próba jest reprezentatywna? Wrzuciłaś to na wykop
@reason: tak, żeby się nie obronić, to trzeba się postarać. Idźmy dalej, skoro promotorka nie naciskała na realnie przeprowadzone ankiety, to jak to świadczy tym razem o kadrze naukowej oraz o tym w jaki sposób powstały ich badania.