Wpis z mikrobloga

#steamdeck
Pytanie - czy można emulować Switcha, wpiąć Decka w JSAUX i popykać w w kanapowym coopie tamtejsze eksluziwy? Są jakieś problemy ze spadkiem wydajności?

BTW mam decka od kilku dni i przeżywam drugą miłość do gier (ʘʘ) XsX i ps5 oczekują jakichś wartych uwagi gier AAA, a na tym wypierdku odpaliłem juz gta4, yakuzę, titanfall2 i pentiment i grając 'chwilę' przed snem ograłem się więcej niż przez cały zeszły rok
  • 5
@mycyly: da się, o wydajności się nie wypowiem bo nie testowałem, ale jak wyjdzie steamOS 3.5 to załataja buga z SMT i ma być lepiej niż obecnie. tak więc poprostu zainstaluj yuzu i sprawdź
@mycyly ja co prawda też jeszcze sam nie próbowałem, bo nie mogę jakoś czasu na to znaleźć. Ale jak czytałem info na temat nowej zeldy, to piszą że można też emulować wersję na wii u, bo tamtejszy emulator jest starszy i przez to bardziej wydajny.
Więc jakby którąś gra że switcha słabo działała przez wydajność, to zawsze możesz spróbować wersji tej gry na wii u.
@mycyly: Yuzu śmiga. Mario Kart 8 w 60fps bez zająknięcia. Pokemon Arceus śmiga, Fire Emblem Three Houses śmiga, Mario Odyssey śmiga, Zelda BOTW śmiga - 20-30 fps w tym wypadku ale to dość wymagająca gra. Kwestia czasu, wyjdą poprawki yuzu i steamOS i pewnie będzie cudo. W sumie to po prostu śmiga tak jak na switchu xD Najgorzej to było ogarnąć żyroskop bo to nie takie hop siup, a głupio pomijać