Wpis z mikrobloga

@FELIX90:
Żeby móc dodać do swojej biblio gier za frajer, musisz mieć PS Plus Extra. Jak nie dodasz, to przepadnie już opcja za darmo na zawsze.
Jak Ci się skończy abo, to by móc w to grać w przyszłości, będziesz musiał wykupić PS Plus na ten czas.
I wydaje mi się, że musi być odpowiednikiem Extra. Lub wyższym, jeśli taki istnieje.
Ja jadę na Essential i nie zawracam sobie tym głowy.
@FELIX90: No to do tego czasu masz czas, aby wykupić któryś tam abonament i ją dodać do biblioteki, a będziesz w nią mógł grać tylko wtedy, gdy masz abonament, bo jak go nie będziesz miał, to nie będziesz miał możliwości, ale będziesz miał ją w bibliotece, więc wystarczy znowu kupić abo.
@hacerking: jeśli zadziała to w ten sposób, to super. Sporo dobrych gier wypada. Stoję przed zakupem ps5 właśnie ze względu na dobre pozycje w abonamencie ale co z tego skoro wypadną mi z niego 16 maja i potem już ich nie będę miał. Jeśli rzeczywiście ze mną zostaną to nie ma problemu.
@McCm To jest tak jak z Game Passem, że niektóre gry wypadają z oferty i jedynie pozostaje czekać na czas, gdy znów będą dostępne? Myślałem, że tutaj chodzi o ten podstawowy abonament, że dodajesz do konta i masz "na zawsze".
@FELIX90 Jednak się pomyliłem, jeśli naprawdę z tą grą jest tak, jak z grami, które są w Game Pass
@FELIX90: A te tytuły z PS4, które można ograć na PS5 za darmo ci nie wystarczą?

Oto lista:

Bloodborne
Days Gone
Detroit: Become Human
God of War
Infamous Second Son
Ratchet and Clank
The Last Guardian
The Last of Us Remastered
Until Dawn
Uncharted 4: A Thief’s End
Batman: Arkham Knight
Battlefield 1
Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles Edition
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
Fallout 4
Final