Wpis z mikrobloga

#friz
Mały przegląd ekipy B.
Murcix, -ostatni film 2tyg temu 82k
Tromba - 3tyg temu, 90k (przewalone 15k w kasynie, pokój na 4 chłopa)
Marcysia - 7miesięcy temu, 300k, ale to tak dla ustalenia ze wszystkim sprawdzam
Mini Majk aka Mały Rycerz - 4miesiące temu, 300k (słynne prezenty dla niewdzięcznej lambadziary)
Kindly aka Krzychu - 33k, 4 dni temu (starczy na kebsa i montażyście colę)
Patec - 200k, 2 dni temu
i honorowo (chociaż to bardziej team A)
Paulina K aka eks Małego Rycerza - 130k, 10 dni temu (ciągnąc na kontencie z Genzie)
Tymczasem Team A
Fusialka (poteżny infulencer) -340k, 3 dni temu
Wersow - 450k, 2dni temu
Friz - 2,4mln, 2 tygodnie temu

Wnioski? No cóż.... chyba znamy je wszyscy, prawda?
Imho, nikt kto by został i robił to samo tak samo szybko i dobrze jak Fusialka, nie miałby gorszych wyswietlen...
  • 5
@szukamspecjalisty: No wiem, sam oglądam, Patec już 220.
Jakby, nie musisz mnie przekonywać że jest świetny.
I być może trzeba było dołożyć ostatnie 3 filmiki każdemu, ale mi się nie chciało.
Ofc, wiadomo, ze Patec ma dużo, bo jest pracowity, fajny, nagrywa ciekawie filmiki (identyczne nagrywa melept, tak przynajmniej twierdzi), i sporo przy nim zostało ludzi:)
@HubertOlkowski: Ale trzeba przyznać że Fusialka bardzo mocno się rozwinęła po rozłączeniu ekip, teraz ma wręcz swoją "małą" ekipę i wcale się nie dziwie że tak dobrze jej idzie bo przejęła sporą część kontentu Ekipy której teraz brak.
Patec wiadomo, był Youtuberem przed dołączeniem to jest i po odłączeniu. Jemu nawet wyszło na dobre rozłączenie. Postawił w 100% na siebie i było warto.
Dalej uważam że Krzychu żałuje tego rozłączenia ale
@MrBeast: Jak mogłem zapomnieć o Nowciaxie, xd. Pewnie dlatego ze mnie irytował i go wyparłem nawet z głowy, plus w sumie co on tam wkładał?
A to wiadomo, że Fusialka naprawdę robi robotę, ma swoich ludzi, wymyśla kontent, ma dobrego menago w osobie wujaszka i robi wholesome kontent (to jak zabrała ojca z nową laską do dubaju nawet było cute)
Krzychu z bycia przydupasem Friza zdegradowany do szeregowego przydupasa Fusialkki, jak