Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakiś sprawdzony adapter do montażu dodatkowego bidonu? Dobrze by było jakby sprawdzał się na rurze podsiodlowej ;)
#rower
  • 7
@krry: ja natomiast fidlocka nie polecę. piekny to był bidon, nie zapomnę go nigdy. szkoda, że odpadł sobie gdzieś w lesie i już się nie odnalazł. wadliwe są zwłaszcza modele z większą pojemnością, które są źle wyważone i na wybojach odpadają.
@wujekwichura: Ja z racji wielkości ramy mam bidon 450 ml. W górach jeszcze z nim nie byłem, ale na okolicznych wertepach trzyma się dobrze, nawet gdy bidon jest pełny.
Co do większych to widziałem, że niejaki Michał Topór ściga się z nimi w zawodach xc. Wnioskuję więc, że skoro zabiera je ze sobą za granicę, na zawody, w których zdobywa punkty, to ma do rozwiązania zaufanie.
@krry: może ma zaufanie, może pinionszki od fidlocka. No ja właśnie miałem 710 ml i nie ma szans żeby to się trzymało na xc. Generalnie przed zgubieniem bidonu w lesie już kilka razy mi odpadał, np podczas jazdy po bruku i jednoczesnego skręcania. Wkurzony byłem, bo po zgubieniu tego bidonu nie mogłem nawet tego gówna reklamować.
@wujekwichura Nie wiem, nie mnie to oceniać. Podałem gościa tylko jako przykład. Może to też zależy od rodzaju bidonu (chyba mają więcej niż jeden).
Pozostaje mi jedynie mieć nadzieję, że swojego nie zgubię, bo to jedyne rozwiązanie, które u mnie pasuje.