Wpis z mikrobloga

#smartfon
Chcę kupić telefon, budżet to około 2500 zł, zależy mi na czystym androidzie bez nakładek. Chciałem pierwotnie kupić Google Pixel 6, widzę obecnie że minimalnie droższy (2700) jest Pixel 6 Pro, który zresztą jest w cenie Pixel 7. Który z nich będzie najbardziej opłacalny? Czy też może w tym budżecie polecane jest coś innego niż Piksele?
  • 9
@outbreak:
Racja, słuszna uwaga. Widzę że Pixel 6 chodzi nawet i za 2300 zł, pytanie czy lepiej dopłacić te 600 zł i mieć 7? Z tego co widzę sprzętowo są podobne, tyle że 7 ma androida o oczko wyżej.
@Woody_90 w miare są podobne telefony, 6Pro ma teleobiektyw, co dla mniej np jest ważne, większą baterie i 120mhz. Ale ten rozmiar by mnie przerósł chyba. 7 mniej się grzeje, podobno leszy modem i mniej jakiś problemów z połączeniami ( w 6pro ludzie narzekali na znikanie sieci na co pomagał reset lub tryb samolotowy). W obu w Polsce nie będzie Ci działać 5G i volte jak coś więc po wyłączeniu 3G, co
@Woody_90 nie będziesz miał rozmów HD Voice. Na 2G pogadasz, ale jakość samych rozmów może być gorsza w niektórych miejscach. Zresztą możesz sobie teraz w opcjach ustawić na sztywno 2G i zrobić test.