Wpis z mikrobloga

486/1000 #1000filmow ---- INDEX 123 A B C D E F G H I J K L M cdn...

Nietykalni - Intouchables

Film biograficzny o przyjaźni pomiędzy przykutym do wózka, bogatym mężczyzną z wyższych sfer i jego opiekunie z nizin społecznych po wyroku. Śmieszny i wzruszający film. Amerykanie próbowali zrobić własną wersję aby nie czytać napisów ale nie wyszło…

Reżyseria: Olivier Nakache i Éric Toledano
Biografia, komediodramat
IMDb 8.5/10
https://www.imdb.com/title/tt1675434/?
https://upflix.pl/film/zobacz/the-intouchables-2011

P.S. Wrzucam zaraz drugi, żeby uciąć komentarze.
WLADCA_MALP - 486/1000 #1000filmow ----  INDEX 123   A   B   C   D   E   F   G   H   ...

źródło: nietyk1

Pobierz
  • 11
Opiekun podszedł do swojego podopiecznego jak do zwykłego człowieka, nie traktował go jak ofiary


@Dzulietka: no na początku go tak traktował, dopiero potem coś więcej w nim zobaczył
@WLADCA_MALP: uwaga uwaga, powtarzam z grubsza swoj komentarz usuniety przez jakiegos #!$%@? czarnucha z moderacji - ten film to srednio wysublimowany produkt inzynierii spolecznej majacy na celu ocieplenie wizerunku czarnoskórych w naszych oczach. Fajoska, ckliwa, historyjka, nie przecze.

Ujawnij sie frajerze, a nie usuwasz mi po kryjomu komentarze, jak jakas ciota.
@extraordinary_seaman: mogę usuwać komentarze na swoim autorskim tagu, ale zrobiłem to chyba raz jak ktoś mnie obraził bez powodu, w innych wypadkach nawet jak ktoś całkowicie się nie zgadzam z tym co napisałem to i tak zostawiam. Każdy może mieć swoje zdanie, jeśli prezentuje je w dopuszczalny sposób. Komentarz usunął ktoś z moderacji, przyczyn nie znam ale mogę się domyślać...
@WLADCA_MALP: okrutne. Tamten nie byl taki brzydki przeciez. Nigdy nie pojme tego usuwania komentarzy, potem caly wątek jest bez sensu, bo jest tylko polowa zdania, w sensie polowa wypowiedzi, inna sprawa jakies jakies chamskie, osobiste wypowiedzi, ale tutaj widzisz - "usuniete przez moderacje" - nawet sie czlowiek nie moze ustosunkowac, bo takie zero nawet sie nie ujawni. To jest kloaka, a nie poziom moderacji. No nic, trzeba oczko zamykac, jutro basen