Wpis z mikrobloga

#przegryw bądź sobą BRO, just wyjdź do ludzi BRO.. największy bullshiet o jakim kiedykolwiek słyszałem. Za każdym razem gdy byłem sobą, bądź wychodziłem do ludzi to normictwo mnie jeszcze bardziej wyśmiewało. Jeżeli byłeś tym dzieciakiem który był wyśmiewany przez rówieśników gdy tylko mówił o jakimś swoim pomyśle to nic dziwnego, że w końcu przestałeś się odzywać. Normicka empatia nie istnieje, najbardziej śmieszą mnie Ci debile co piszą, że w ich czasach było inaczej gdy do internetu trafiają nagrania jakiegoś gnębionego dzieciaka. Normoidy w grupie są jak zwierzęta, a po latach udają, że nic takiego nie było.
  • 3
@Polnischefuhrer: dokładnie tak, wyjdź do ludzi. Sernik kucyk, wyłącz gothica i wyjdź do jakiegoś baru, w chociażby pracy jakichś kumpli nie masz żeby po robocie wyjść na piwo do baru? To #!$%@? wyjdź pod żabkę, jak postawisz zulom piwo to chętnie z tobą pogadają, no taki niby kolega ale mordę do kogoś otworzyć można. Sam nie raz z takimi piłem, no niby mnie wykorzystali bo im nastawiałem, papierosów nadawalem. Ale czas