Wpis z mikrobloga

@jciesz: jak to jest pastowac urząd w urupowaniu, które za kilka lat zostanie uznane za zorganizowaną grupę przestępczą?

Matka dumna, że wychodowała bezkręgowca?
  • Odpowiedz
@jciesz: jak jesto możliwe, że byłeś wiceministrem zdrowia a teraz jesteś od cyberbezpieczeństwa? Coś ty wtedy zrobił dla polskich ciężko pracujących na NFZ lekarzy i lekarzy dentystów, którzy są przez was pisowców opluwani i glanem wgniatani w błoto!??
  • Odpowiedz
@jciesz Czy są wogóle w Polsce (na świecie) uczciwi politycy, czy też wszyscy jak jeden w mniejszym lub większym stopniu chcą napchać sobie kieszenie ?

Co czuje typowy polityk patrząc w lustro ?

Czy przepieprzenie jakiejś większej kwoty (np znany wszystkim temat 60 baniek Sasina, choć to chyba najmniejszy przykład niegospodarności) skłania do refleksji, że ten hajs mógłby być wykorzystany na pomoc paru ludziom, a tak bezpowrotnie został stracony ?

Dlaczego nie
  • Odpowiedz
Przyjęcie wyzwania AMA na wykopie nie jest wyrazem odwagi tylko skrajnej głupoty i naiwnej wiary w to, że jest Pan w stanie kogokolwiek tutaj przekonać do swoich racji. Ci co są już przekonani tacy pozostaną, przynajmniej dopóki nie doprowadzicie ich swoją proinflacyjną polityką do kompletnej ruiny. Natomiast ci, co nie są przekonani, nie dadzą się kupić pustymi obietnicami, rozbuchanym socjalem i "spychologią" obarczającą wszystkich dookoła za wasze niepowodzenia i skrajną nieudolność.
  • Odpowiedz
No kur... to jest właśnie problem z takimi jak wy. Robić przewały, zarabiać miliony, zgarniać kasę, która należy do społęczeństwa i jeszcze przyłazić na wykop, żeby se pogadać z ludźmi. Zero wyrzutów sumienia, zero wstydu. A my tu mamy gadać z kolejnym gnojem, który żyje życiem pasożyta i jeszcze dziwi się, że okradany ma o to pretensje. Weź się pierd...l!!!
  • Odpowiedz
@jciesz: Rok temu FB zablokował moje prywatne konto. Napisałem kilka odwołań do Ministerstwa Cyfryzacji. Do tej pory nie dostałem żadnej informacji zwrotnej. Po za tym kilka razy dzwoniłem do tego departamentu, ale nigdy się nie dodzwoniłem.
Robota marzeń - gdzie mozna składać CV do tego wirtualnego departamentu?
  • Odpowiedz
@jciesz: Moje pytanie: Czy możecie mnie odbanować na rządowych stronach na FB? Ja tylko pisałem prawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz