Wpis z mikrobloga

@L3gion: taka podkładka na allegro tylko dwa razy większa kosztuje 50 zł, także nieźle prze płaciłaś, a poza tym wzór wygląda identycznie więc wątpię żeby ci reklamację uznali ewentualnie możesz odesłać towar jak ci nie pasuje i chyba takiej linii bym się trzymał bo w końcu umowa zawarta na odległość prawda
  • 0
@ZACIENTY_CAPSLOCK: @kidi1 @paczelok Niebieskie obszycie zamiast białego z "wizualizacji" no i same kolory są przecież z odcień ciemniejsze ( ͡º ͜ʖ͡º)

taka podkładka na allegro tylko dwa razy większa kosztuje 50 zł


No ale ja nie chcę czarnej, czarno czerwonej albo czarnej ze smokiem gejmingowym więc zostaje albo Ali albo takie customowe sklepy.
  • 0
Wycieraczki pod drzwi z ikei za 9.99 są lepiej wykonane niż ta szmata ()


@calibromaniac: No to już pomijam ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

A to istotne jak te paski niebieskiego będą się układać na tym dywaniku?


@LudzieToDebile: Dla mnie istotne bo jak płacę premium to oczekuję konkretnego koloru, dla zachcianki i bo pasuje do kubraczka mojego gekona
  • 0
Tam pewnie było napisane, że zdjęcie może nie oddawać dobrze barwy produktu, co ma sens


@LudzieToDebile: Nie dodali ale ma sens. Kłócił bym się że może nie oddawać ale nie na tyle żeby wychodziły zupełnie różne barwy.

Oświetl to zimnym, białym, jasnym światłem i będziesz miał jak na obrazku sprzedawcy.


Próbowałem oczywiście i dalej jest różnica. No nic, dla potomności dam znać co odpisze support mykeyboard.eu
L3gion - >Tam pewnie było napisane, że zdjęcie może nie oddawać dobrze barwy produktu...

źródło: 2023-04-11 18_03_29-Color Picker

Pobierz
@Gorkel

@L3gion: Jest to inny produkt i generalnie po ostatnim zakupie zielonej podkładki wracam do czarnych, bo pięknie zbiera zachlapania jak się zje coś przy niej (,)


zachlapania ( ͡º ͜ʖ͡º)