Wpis z mikrobloga

Wczoraj były urodziny matki i rodzina się zjechała. Dowiedziałem się PIS jest lepszy niż PO, gdyż może i kradną ale też dają, a za Tuska to podwyżka emerytury była o 1,5 zł, tak ludzi traktowali. Papieża nie można obrażać, bo to święty człowiek dużo dobrego zrobił. Oczywiście nie obyło się bez wspomnienia o tym złym lewactwie i lgbt. "Hitlera powinni wskrzesić to by z nimi zrobił porządek". A wujek to jeszcze xd powiedział że on będzie głosował na konfederacje i możemy wyjść sobie z tej unii bo i tak z tego nic nie ma. Potem kilka komentarzy dlaczego nie mam dziewczyny i koniec. Cudowną mam rodzinkę

#bekazkatoli #bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja #pis #polityka
  • 13
@switcher20: O #!$%@? XDDDDD Prawie identycznie jak u mnie. Ja jak przyjadę na Święta do rodziny na wieś, to czuję się jakbym wjechał do innego świata i spotykał się z ludźmi z innego wymiaru. Jak byłem młodszy, to jeszcze się #!$%@?łem i próbowałem dyskutować na argumenty. A teraz to już tylko chill, trochę %% na rozluźnienie i totalna beka z nich, gdzie te tłumoki nawet nie czują aluzji, że ktoś ma
@switcher20: Ja to już tyle razy słyszałem w pracy, czytałem o tym w sieci i tak się zastanawiałem skąd taka jedność u tych ludzi że podają identyczne argumenty, jakby czytali z kartki, oczywiście 90% z nich nie ogląda rzekomo TVP a Polsat, ale zupełnym przypadkiem pojawi się jakiś materiał tylko w Wiadomościach to oni doskonale wiedzą o czym materiał był, mimo że TVP nie oglądają XD
Ale co by nie powiedzieć